LED Solution Strieborný podhľadový LED panel s pružinkami 300 x 1200mm 40W Premium Farba svetla: Teplá biela

Unikátny a žiadaný výrobok LED Solution Strieborný podhľadový LED možno získať aktuálne tu na našich stránkach zaradený v rubrike led panely.... viac informácií »
LED Solution Strieborný podhľadový LED panel s pružinkami 300 x 1200mm 40W Premium Farba svetla: Teplá biela
Značka: LED Solution
60,38 EUR
Overiť dostupnosť »
Unikátny a žiadaný výrobok LED Solution Strieborný podhľadový LED možno získať aktuálne tu na našich stránkach zaradený v rubrike led panely....

Unikátny a žiadaný výrobok LED Solution Strieborný podhľadový LED možno získať aktuálne tu na našich stránkach zaradený v rubrike led panely. Teraz získate ešte ďalšie produkty v spomínanej sekcii na pár kliknutí. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca LED Solution má v ponuke špičkový tovar

Prémiový LED panel s výkonom 40W s efektivitou 100lm/W za skvelú cenu. To z neho robí bestseller medzi LED panely. Je vhodný ako náhrada za štandardné žiarivky, kde Vám usporí viac než 50% elektrickej energie. Tento panel je určený pre montáž na sadrokartónový strop.

Tento LED panel je dodávaný vrátane kvalitného napájacieho zdroja AGT s napätia na výstupe v rozmedzí 33-40V, vďaka tomu na neho poskytujeme 5-ročnú záruku.

NeblikáSvietidlo nebliká a preto šetrí Vaše oči

Predĺžená zárukaNa svietidlo poskytneme záruku 5 rokov

Vysoká svietivosťSvietidlo premení 1W energie až na 100lm svetla

Ľahká montážVybavené konektory pre rýchlu montáž

 

K tomuto LED panelu je možné dodať tiež náhradné smtívatelný zdroj. Môžete tak ľahko regulovať intenzitu svetla pomocou diaľkového ovládača, triakového stmievače alebo pomocou riadiaceho signálu 0-10V. Nezabudnite, že reguláciou môžete ušetriť ďalšie náklady elektrickej energie. Toto odporúčame najmä vo svetelných sústavách o väčšom počte panelov.

LED panely svieti okamžite na plný výkon. Dosahujú vysoké svietivosti. Nie sú náchylné na časté spínanie a majú dlhú životnosť. Sú bezúdržbové. Nevydávajú nepríjemné zvuky. Oproti klasickým stropným svietidlám sa neprehrievajú, sú tenké a jednotlivé LED diódy nie sú viditeľné.

LED svietidlá sú vhodné na trvalé dennému svietenia maximálne 10 – 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohol by viesť k strate záruky.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Farba tela strieborná. Materiál eloxovaný hliník, PC. Rozmery 295 x 1195 x 9mm. Svetelný tok 4000lm. Svetelný tok 4100lm. Svetelný tok 4150lm. Teplota chromatičnosti 4000K. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 140°. Výkon 40W. Index podania farieb 80. Stmievateľnosť NIE (po výmene zdroja áno). Trieda spotreby E. Farba svetla denná biela. Náhrada za 2x 120cm lineární trubici. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Teplota chromatičnosti 3000K. Teplota chromatičnosti 6000K.

Nový výrobok LED Solution Strieborný podhľadový LED panel s pružinkami 300 x 1200mm 40W Premium Farba svetla: Teplá biela od spoločnosti LED Solution pohodlne získate na našich stránkach teraz za neuveriteľne výhodnú cenu. Akčné ceny od 60,38 EUR.