LED Solution Šedý LED reflektor 50W Premium Farba svetla: Teplá biela 463

LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 50W model je schopný nahradiť až 250W halogénový reflektor pri... viac informácií »
LED Solution Šedý LED reflektor 50W Premium Farba svetla: Teplá biela 463
Značka: LED Solution
22,69 EUR
Overiť dostupnosť »
LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 50W model je schopný nahradiť až 250W halogénový reflektor pri...

LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 50W model je schopný nahradiť až 250W halogénový reflektor pri zachovaní rovnakej svietivosti. Je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru možno ľubovoľne nastaviť jeho polohu vďaka polohovateľnému držiaku, ktorý v sebe má už diery pre uchytenie. Jeden alebo viac reflektorov je možná zapojiť do okruhu s pohybovým PIR čidlom.

LED reflektor svieti ihneď po zapnutí na plný výkon. Je osadený výkonnými SMD LED diodami značky Samsung a preto dosahuje vysokej svietivosti. Vďaka hliníkovému šasi sa neprehrieva. Tým je daná dlhá životnosť až 30 000 hodín. Je prachu a vodeodolný. Nie je potrebné meniť halogénová trubice, je teda bezúdržbový.

LED svietidlá sú vhodné na trvalé dennému svietenia maximálne 10 – 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohol by viesť k strate záruky.

LED reflektory nie sú náhrada priemyselných svietidiel do hál, skladov a prevádzok s dlhou dobou svietenia.

produkt_samsung_banner_sk

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Farba tela šedá. Rozmery 223 x 188 x 28mm. Svetelný tok 4000lm. Typ LED čipu SAMSUNG SMD. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 140°. Výkon 50W. Životnosť až 30 0000h. Farba svetla denná biela. Náhrada za 250W halogen. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Index podania farieb >80 Ra. Teplota chormatičnosti 3000K. Teplota chormatičnosti 4000K. Teplota chormatičnosti 6400K. Záruka 60 mesiacov. . .
Tento najpredávanejší tovar LED Solution Šedý LED reflektor 50W Premium Farba svetla: Teplá biela 463 môžete zaobstarať bez ťažkostí tu na webe v známej sekcii vonkajší led reflektory (halogény)! Teraz si môžete vybrať úplne nové produkty z tejto známej rubriky za outletovú cenu!

Exkluzívny výrobok LED Solution Šedý LED reflektor 50W Premium Farba svetla: Teplá biela 463 od výrobcu so zárukou kvality LED Solution pohodlne získate aktuálne za parádnu cenu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 22,69 EUR.