LED Solution Šedý LED reflektor 30W Premium Farba svetla: Teplá biela 454

LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 30W model je schopný nahradiť až 150W halogénový reflektor pri... viac informácií »
LED Solution Šedý LED reflektor 30W Premium Farba svetla: Teplá biela 454
Značka: LED Solution
16,49 EUR
Overiť dostupnosť »
LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 30W model je schopný nahradiť až 150W halogénový reflektor pri...

LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 30W model je schopný nahradiť až 150W halogénový reflektor pri zachovaní rovnakej svietivosti. Je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru možno ľubovoľne nastaviť jeho polohu vďaka polohovateľnému držiaku, ktorý v sebe má už diery pre uchytenie. Jeden alebo viac reflektorov je možná zapojiť do okruhu s pohybovým PIR čidlom.

LED reflektor svieti ihneď po zapnutí na plný výkon. Je osadený výkonnými SMD LED diodami značky Samsung a preto dosahuje vysokej svietivosti. Vďaka hliníkovému šasi sa neprehrieva. Tým je daná dlhá životnosť až 30 000 hodín. Je prachu a vodeodolný. Nie je potrebné meniť halogénová trubice, je teda bezúdržbový.

LED svietidlá sú vhodné na trvalé dennému svietenia maximálne 10 – 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohol by viesť k strate záruky.

produkt_samsung_banner_sk

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Farba tela šedá. Rozmery 217 x174 x 35mm. Svetelný tok 2400lm. Typ LED čipu SAMSUNG SMD. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 140°. Výkon 30W. Životnosť až 30 000h. Farba svetla denná biela. Náhrada za 150W halogen. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Index podania farieb >80 Ra. Teplota chormatičnosti 3000K. Teplota chormatičnosti 4000K. Teplota chormatičnosti 6400K. Záruka 60 mesiacov. . .
Akčný a v zľave tovar ide získať okrem iného tu na našich stránkach umiestnený v rubrike vonkajší led reflektory (halogény). Teraz môžete nájsť skvelé produkty vo spomínanej sekcii z pohodlia domova! Dodávateľ LED Solution dlhodobo vyrába top produkty. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú.

Veľa podarený produkt LED Solution Šedý LED reflektor 30W Premium Farba svetla: Teplá biela 454 od nášho popredného výrobcu LED Solution pohodlne získate práve teraz u nás skutočne výhodne! V akcii za cenu 16,49 EUR.