LED Solution Šedý LED reflektor 10W Premium Farba svetla: Teplá biela

LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 10W model je schopný nahradiť až 50W halogénový reflektor pri... viac informácií »
LED Solution Šedý LED reflektor 10W Premium Farba svetla: Teplá biela
LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 10W model je schopný nahradiť až 50W halogénový reflektor pri...

LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 10W model je schopný nahradiť až 50W halogénový reflektor pri zachovaní rovnakej svietivosti. Je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru možno ľubovoľne nastaviť jeho polohu vďaka polohovateľnému držiaku, ktorý v sebe má už diery pre uchytenie. Jeden alebo viac reflektorov je možná zapojiť do okruhu s pohybovým PIR čidlom.

LED reflektor svieti ihneď po zapnutí na plný výkon. Je osadený výkonnými SMD LED diodami značky Samsung a preto dosahuje vysokej svietivosti. Vďaka hliníkovému šasi sa neprehrieva. Tým je daná dlhá životnosť až 30 000 hodín. Je prachu a vodeodolný. Nie je potrebné meniť halogénová trubice, je teda bezúdržbový.

LED svietidlá sú vhodné na trvalé dennému svietenia maximálne 10 – 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohol by viesť k strate záruky.

produkt_samsung_banner_sk

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Farba tela šedá. Náhrada za 50W halogen. Rozmery 121 x 114 x 26mm. Svetelný tok 800lm. Typ LED čipu SAMSUNG SMD. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 140°. Výkon 10W. Životnosť až 30 000h. Farba svetla denná biela. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Index podania farieb >80 Ra. Teplota chormatičnosti 3000K. Teplota chormatičnosti 4000K. Teplota chormatičnosti 6400K. Záruka 60 mesiacov. . .
Často hľadaný tovar LED Solution Šedý LED reflektor 10W Premium Farba svetla: Teplá biela môžete kúpiť teraz tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike vonkajší led reflektory (halogény)! Pripravili sme kvalitné produkty v spomínanej rubrike za úplne najnižšiu cenu. U nás ponúkame viac, samozrejme, máme v ponuke ďalšie kvalitné produkty od značky LED Solution. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka zákazníkov LED Solution má v ponuke vynikajúce produkty Urobte radosť sami sebe!

Veľa žiadaný produkt LED Solution Šedý LED reflektor 10W Premium Farba svetla: Teplá biela od výrobcu so zárukou kvality LED Solution môžete dostať v našej ponuke skutočne lacno. Teraz získate od 6,98 EUR.