LED Solution Podhľadový rámček čierny guľatý 101174

Jedná sa o kovový rám v čiernej farbe. Pomocou pružiniek sa rámik jednoducho uchytí v sadrokartónu. Nad sadrokartónovou doskou by malo byť... celý popis>
LED Solution Podhľadový rámček čierny guľatý 101174
Značka: LED Solution
1 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Jedná sa o kovový rám v čiernej farbe. Pomocou pružiniek sa rámik jednoducho uchytí v sadrokartónu. Nad sadrokartónovou doskou by malo byť minimálne 75mm priestoru pre žiarovku s päticou. Jedná sa o dostupnú ale pritom úspornú variantu svetla, ktorá je vhodná do stropných podhľadov.

Montážny otvor (výrez) do sadrokartónu je 60mm. Súčasťou balenia je pätice pre žiarovky GU5.3, pätica GU10 je potreba dokúpiť.

Žiarovky nie sú súčasťou balenia. Pre tento rámik sú vhodné LED žiarovky GU10, prípadne LED žiarovky GU5.3.

LED bodové žiarovky svietia ihneď na plný výkon. Sú veľmi úsporné oproti halogénovým žiarovkám. Nadmerne sa nezahrievajú, v podhľade teda nehrozí požiar. Nevadí im časté zapínanie a vypínanie, napríklad na toalete.

Ďalšie parametre: Materiál kov. Rozmery viz. obrázek. Montážny otvor 60 x 60mm. Farba produktu čierná. Krytie IP20. . . . . . . . . . . . . . . .Zľavnený výrobok máte možnosť získať jednoducho tu u nás zaradený v kategórii led bodovky (bodové svetlá) do sadrokartónu! Získajte nové produkty zo spomínanej kategórie za super cenu. Táto výnimočná značka LED Solution dlhodobo poskytuje skvelé produkty