LED Solution Podhľadový rámček bielý guľatý s čiernym vnútrom 3153

Tento kvalitný tovar LED Solution Podhľadový rámček bielý guľatý s čiernym vnútrom 3153 od nášho známeho výrobcu LED Solution ľahko môžete zaobstarať v našej online ponuke extra so zľavou. Akčná cena od 8,29 EUR. EAN: 3800157638968
LED Solution Podhľadový rámček bielý guľatý s čiernym vnútrom 3153
Značka: LED Solution
8,29 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Jedná sa o hliníkový rám v bielej farbe. Pomocou pružiniek sa rámik jednoducho uchytí v sadrokartónu. Nad sadrokartónovou doskou by malo byť minimálne 75mm priestoru pre žiarovku s päticou. Jedná sa o dostupnú ale pritom úspornú variantu svetla, ktorá je vhodná do stropných podhľadov.

Montážny otvor (výrez) do sadrokartónu je 72mm. Súčasťou balenia je pätice pre žiarovky GU5.3, pätica GU10 je potreba dokúpiť.

Žiarovky ani pätice nie sú súčasťou balenia. Pre tento rámik sú vhodné LED žiarovky GU10 a pätice GU10

LED bodové žiarovky svietia ihneď na plný výkon. Sú veľmi úsporné oproti halogénovým žiarovkám. Nadmerne sa nezahrievajú, v podhľade teda nehrozí požiar. Nevadí im časté zapínanie a vypínanie, napríklad na toalete.

Ďalšie parametre: Materiál hliník + PC. Rozmery viz. obrázok. Montážny otvor 72 x 72mm. Farba produktu biela, čierna. Krytie IP20. . . . . . . . . . . . . . . .
Najpredávanejší produkt LED Solution Podhľadový rámček bielý guľatý s čiernym vnútrom 3153 môžete zaobstarať ešte tu na našom webe v populárnej sekcii led bodovky (bodové svetlá) do sadrokartónu! Máme pre vás obľúbené výrobky z našej kategórie v zľave! Nebojte sa, máme toho viac, máme však aj v ponuke viac kvalitných produktov od značky LED Solution. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.