LED Solution Núdzový modul pre LED svietidlá 0-150V Rozsah napätia: 0-12V

Tento modul núdzového svietenia je vhodný pre svietidlá s externým napájacím zdrojom. Po výpadku elektrickej energie poskytne až 3 hodiny... viac informácií »
LED Solution Núdzový modul pre LED svietidlá 0-150V Rozsah napätia: 0-12V
Značka: LED Solution
45,79 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento modul núdzového svietenia je vhodný pre svietidlá s externým napájacím zdrojom. Po výpadku elektrickej energie poskytne až 3 hodiny...

Tento modul núdzového svietenia je vhodný pre svietidlá s externým napájacím zdrojom. Po výpadku elektrickej energie poskytne až 3 hodiny dodatočného osvetlenia s výkonom 2W. Batéria je súčasťou balenia a jej nabíjanie signalizuje zelená dióda. Podľa legislatívy je modul vybavený tlačidlom TEST, ktoré otestuje jeho funkciu.

Ponúkame niekoľko variant modulu s výstupným napätím v rozsahu 0-150V. Akú variantu zvoliť spoznáte podľa výstupného napätia uvedenom na externom zdroji ako OUTPUT.

Tento variant je vhodná napríklad pre LED panely, LED prachotesná svietidlá atď. Pokiaľ hľadáte variant s integrovaným napájacím zdrojom (typicky LED trubice, LED žiarovky atď.) Kliknite tu.

Modul je možné podľa schémy zapojiť aj s klasickým vypínačom, takže rozpozná kedy ste svietidlo vypli vypínačom a kedy skutočne nastal výpadok el. energie.

Záručná doba je 24 mesiacov, záruka sa nevzťahuje na opotrebenie batérie spôsobené jej obvyklým užívaním. (Nie je preto možné napríklad reklamovať batériu po niekoľkomesačnom užívaní preto, že má nižšiu než pôvodnú kapacitu).

Ďalšie parametre: Rozsah napätia 0-12V. Pracovná teplota 10 – 50°C. Rozmery 36/42/151 mm. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 2W. Zaťaženie max 30W. Kapacita akumulátora 3,6V DC / 2500-4000 mAh. Výdrž batérie až 3h. Záruka 24 mesiacov. Krytie IP20. Typ batérie NiCd. . . . . . . . . .
Zľavový výrobok nájdete jednoducho na našich stránkach v populárnej sekcii led núdzové osvetlenie! Teraz nájdete ostatné výrobky z tejto kateógrie v zľave!

Výnimočný produkt LED Solution Núdzový modul pre LED svietidlá 0-150V Rozsah napätia: 0-12V od výrobcu s dobrým menom LED Solution ľahko nájdete tu teraz práve za extra cenu. Teraz nakúpite za 45,79 EUR.