LED Solution Nasúvací difúzor pre profil V2 Vyberte variantu a délku: Čirý kryt 1m 09107

Nasúvací difúzor - číry alebo opálový - pre profily V2. Difúzor je vyrobený z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý je odoľny proti UV žiareniu,... viac informácií »
LED Solution Nasúvací difúzor pre profil V2 Vyberte variantu a délku: Čirý kryt 1m 09107
Nasúvací difúzor - číry alebo opálový - pre profily V2. Difúzor je vyrobený z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý je odoľny proti UV žiareniu,...

Nasúvací difúzor – číry alebo opálový – pre profily V2. Difúzor je vyrobený z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý je odoľny proti UV žiareniu, ktorý nepraská, nežltne. Dostupný v dĺžke 98cm a 198cm. U difúzora sa v profile počíta s inštalovanými koncovkami.

Tolerancia dĺžky difúzora ± 1%

Profily a difúzory s dĺžkou 2 metre zasielame iba skrze GLS! Vzhľadom k rozmerom a neskladnosti zásielky nie je možné využiť iný spôsob prepravy.

Ďalšie parametre: Vyberte variantu a délku Čirý kryt 1m. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
V zľave tento tovar môžete nájsť jednoducho na našich stránkach zaradený v kategórii príslušenstvo pre led pásiky! Nájdite si unikátne kusy z tejto sekcie za výborné peniaze.

V zľave produkt LED Solution Nasúvací difúzor pre profil V2 Vyberte variantu a délku: Čirý kryt 1m 09107 od kvalitného výrobcu LED Solution môžete zaobstarať u nás právě za primerané peniaze. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 2,92 EUR.