LED Solution Nástenný profil pre LED pásiky N3 čierny varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m

Tento nástenný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako... viac informácií »
LED Solution Nástenný profil pre LED pásiky N3 čierny varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m
Značka: LED Solution
11,67 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento nástenný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako...

Tento nástenný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako doplnok nábytku. Profil možno pripevniť k stene alebo inému podkladu pomocou držiakov, nalepiť alebo priskrutkovať.

Profil ponúkame bez difúzora alebo s nacvakávacím difúzorom.

Profil môžete objednať v dĺžkach 1 alebo 2m. Tolerancia dĺžky profilu ± 1%.

Profil je vyrobený z kvalitného hliníka, preto skvele vedie teplo, čím napomáha chladeniu LED pásku a predlžuje tak výrazne jeho životnosť. Profil má eloxovanú úpravu.Difuzory sú vyrobené z kvalitného polykarbonátu odolného proti UV žiareniu, ktorý postupom času nežltne ani nepraská.

Profily a difúzory s dĺžkou 2 metre zasielame iba skrze GLS! Vzhľadom k rozmerom a neskladnosti zásielky nie je možné využiť iný spôsob prepravy.

Ďalšie parametre: varianty Profil bez difuzoru (krytu) 1m. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kvalitný a obľúbený produkt LED Solution Nástenný profil pre LED pásiky N3 čierny varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m ide získať práve na webe v obľúbenej rubrike nástenné profily pre led pásiky. Pozrite sa na iné produkty z našej sekcie za extra cenu! Známy dodávateľ LED Solution vám predstavuje prémiový tovar

Kvalitný a obľúbený tovar LED Solution Nástenný profil pre LED pásiky N3 čierny varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m od dodávateľa kvalitných produktov LED Solution ľahko nájdete aktuálne za výborné peniaze! Cena od 11,67 EUR.