LED Solution Nástenný profil pre LED pásiky N3 biely varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m

Tento nástenný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako... viac informácií »
LED Solution Nástenný profil pre LED pásiky N3 biely varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m
Tento nástenný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako...

Tento nástenný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako doplnok nábytku. Profil možno pripevniť k stene alebo inému podkladu pomocou držiakov, nalepiť alebo priskrutkovať.

Profil ponúkame bez difúzora alebo s nacvakávacím difúzorom.

Profil môžete objednať v dĺžkach 1 alebo 2m. Tolerancia dĺžky profilu ± 1%.

Profil je vyrobený z kvalitného hliníka, preto skvele vedie teplo, čím napomáha chladeniu LED pásku a predlžuje tak výrazne jeho životnosť. Profil má eloxovanú úpravu.Difuzory sú vyrobené z kvalitného polykarbonátu odolného proti UV žiareniu, ktorý postupom času nežltne ani nepraská.

Profily a difúzory s dĺžkou 2 metre zasielame iba skrze GLS! Vzhľadom k rozmerom a neskladnosti zásielky nie je možné využiť iný spôsob prepravy.

Ďalšie parametre: varianty Profil bez difuzoru (krytu) 1m. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Veľa predávaný produkt LED Solution Nástenný profil je na získanie bez ťažkostí na webe v populárnej kateogrii nástenné profily pre led pásiky. Pripravili sme pre vás ostatné produkty zo spomínanej sekcie za najnižšiu cenu.

Často hľadaný produkt LED Solution Nástenný profil pre LED pásiky N3 biely varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m od top značky LED Solution ľahko môžete nájsť práve za parádnu cenu! Výhodne za cenu 10 EUR.