LED Solution Nástenný profil pre LED pásiky N1 varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m

Tento nástenný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako... viac informácií »
LED Solution Nástenný profil pre LED pásiky N1 varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m
Značka: LED Solution
13,75 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento nástenný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako...

Tento nástenný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako doplnok nábytku. Profil možno pripevniť k stene alebo inému podkladu pomocou držiakov, nalepiť alebo priskrutkovať.

Tento masívny profil je vhodný predovšetkým pre výkonné LED pásiky a pre aplikácie, kde pásky budú svietiť po celý deň.

Profil ponúkame bez difúzora alebo s nacvakávacími difúzorom.

Profil môžete objednať v dĺžkach 1 alebo 2m. Tolerancia dĺžky profilu ± 1%.

Profil je vyrobený z kvalitného hliníka, preto skvele vedie teplo, čím napomáha chladenia LED pásku a predlžuje tak výrazne jeho životnosť. Profil má eloxovanú úpravu.Difuzory sú vyrobené z kvalitného polykarbonátu odolnému proti UV žiareniu, ktorý postupom času nežltne ani nepraská.

Pri objednaní 2m profilu je možné k preprave využiť iba skrze GLS! Vzhľadom k rozmerom a neskladnosti zásielky nie je možné využiť iný spôsob prepravy.

Ďalšie parametre: varianty Profil bez difuzoru (krytu) 1m. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Veľmi obľúbený tovar LED Solution Nástenný profil je dostupný práve tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii nástenné profily pre led pásiky! Mrknite na nové produkty zo spomínanej rubriky za skvelú cenu.

Tento vynikajúci kus LED Solution Nástenný profil pre LED pásiky N1 varianty: Profil bez difuzoru (krytu) 1m od značky s dobrým menom LED Solution môžete pohodlne kúpiť práve teraz na našej webovej stránke za výpredajovú cenu! Ponuka už od 13,75 EUR.