LED Solution LED pásik 9,6W/m 24V bez krytia IP20 Farba svetla: Teplá biela 191033

Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak... viac informácií »
LED Solution LED pásik 9
Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak...

Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak LED pásik bez kompromisov. Skvelé parametre a predĺžená záruka 3 roky sú u nás samozrejmosťou. Na rozdiel od nekvalitných LED pásikov tie naše nestrácajú rýchlo svoju svietivosť a nehrozí tu náhodná porucha jednotlivých LED diód.

Z výkonu 9,6W/m pásik vyprodukuje až 820lm/m. Hustota LED diód je 120ks/m, LED pásik vďaka tomu svieti rovnomerne po celej svojej dĺžke. Tento pásik je potrebné nalepiť do hliníkovej lišty z dôvodu odvodu tepla z LED diód. Všetky naše pásky sú vybavené samolepiacou fóliou 3M 300LSE, ktorá skvele priľne k podkladu. Ten musí byť hladký a je potrebné ho pred lepením poriadne odmastiť.

Pásik dosahuje krytie IP20, čo znamená, že nie je chránený proti vode ani prachu. Všetky nami ponúkané LED pásiky sú stmievateľné.

Uvedená cena je za 1 meter LED pásku. Štandardné návin na kotúči je 5 metrov. Snažíme sa pásky krátiť tak aby ste na Vami objednané dĺžke mali už napájané prívodné káble, pásik však môže doraziť aj bez nich. Preto odporúčame využiť širokú ponuku napájacích konektorov.

Ak budete zapájať dlhší kus LED pásku ako je 10 metrov, odporúčame pásik napájať z oboch jeho koncov, nehrozí tak viditeľná strata svietivosti.

Ak si neviete rady s montážou LED pásku, využite náš návod tu.

Najbežnejšie použitie tohto pásku: pre dekoratívne osvetlenie v šatniach, na schodištiach, do podhľadov, vitrín, políc, zrkadiel, tovar v obchodoch a výkladoch, exponátov v múzeách či štýlové osvetlenie barov.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Svetelný tok 750lm. Svetelný tok 760lm. Svetelný tok 820lm. Teplota chromatičnosti 2900K. Typ LED čipu 3528 SMD. Vstupné napätie DC 24V. Výkon 9,6W/m. Počet LED 120 LED/m. Deliteľnosť každých 2,5cm. Farba svetla denná biela. Šírka pásiku 8 mm. Výška pásiku 2,4mm. Návin na kotúči 5m. Maximálna dĺžka zapojenia 10m. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Teplota chromatičnosti 4500K. Teplota chromatičnosti 6000K. Životnosť až 50 000h.
Tento obľúbený produkt LED Solution LED pásik 9,6W/m 24V bez krytia IP20 Farba svetla: Teplá biela 191033 možno zakúpiť taktiež tu na našich stránkach zaradený v sekcii výber led pásiku podľa výkonu! Teraz si môžete kúpiť akčné produkty v spomínanej sekcii na pár kliknutí. U nás ponúkame viac, u nás totiž nájdete viac osvedčených výrobkov od značky LED Solution. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave produkt LED Solution LED pásik 9,6W/m 24V bez krytia IP20 Farba svetla: Teplá biela 191033 od spoločnosti s výborným menom LED Solution ľahko môžete zaobstarať u nás teraz za parádnu cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 4,96 EUR.