LED Solution Extradlhý LED pásik 9,6W / m 24V bez krytia IP20 až 15m v kuse Farba svetla: Teplá biela

Veľmi žiadaný kus LED Solution Extradlhý LED pásik 9,6W / m 24V bez krytia IP20 až 15m v kuse Farba svetla: Teplá biela možno nakúpiť jednoducho u... viac informácií »
LED Solution Extradlhý LED pásik 9
Veľmi žiadaný kus LED Solution Extradlhý LED pásik 9,6W / m 24V bez krytia IP20 až 15m v kuse Farba svetla: Teplá biela možno nakúpiť jednoducho u...

Veľmi žiadaný kus LED Solution Extradlhý LED pásik 9,6W / m 24V bez krytia IP20 až 15m v kuse Farba svetla: Teplá biela možno nakúpiť jednoducho u nás v obľúbenej rubrike výber led pásiku podľa výkonu. Teraz môžete nájsť ešte ostatné výrobky z tejto rubriky za akčnú cenu.

Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak LED pásik bez kompromisov. Skvelé parametre a predĺžená záruka 3 roky sú u nás samozrejmosťou. Na rozdiel od nekvalitných LED pásikov tie naše nestrácajú rýchlo svoju svietivosť a nehrozí tu náhodná porucha jednotlivých LED diód.

Z výkonu 9,6W/m pásik vyprodukuje až 1060lm/m. Hustota LED diód je 120ks/m, LED pásik vďaka tomu svieti rovnomerne po celej svojej dĺžke. Tento pásik je potrebné nalepiť do hliníkovej lišty z dôvodu odvodu tepla z LED diód. Všetky naše pásky sú vybavené samolepiacou fóliou 3M 300LSE, ktorá skvele priľne k podkladu. Ten musí byť hladký a je potrebné ho pred lepením poriadne odmastiť.

Pásik dosahuje krytie IP20, čo znamená, že nie je chránený proti vode ani prachu. Všetky nami ponúkané LED pásiky sú stmievateľné.

Uvedená cena je za 1 meter LED pásku. Štandardné návin na kotúči je 15 metrov. Snažíme sa pásky krátiť tak aby ste na Vami objednané dĺžke mali už napájané prívodné káble, pásik však môže doraziť aj bez nich. Preto odporúčame využiť širokú ponuku napájacích konektorov.

Ak budete zapájať dlhší kus LED pásku ako je 15 metrov, odporúčame pásik napájať z oboch jeho koncov, nehrozí tak viditeľná strata svietivosti.

Ak si neviete rady s montážou LED pásku, využite náš návod tu.

Najbežnejšie použitie tohto pásku: pre dekoratívne osvetlenie v šatniach, na schodištiach, do podhľadov, vitrín, políc, zrkadiel, tovar v obchodoch a výkladoch, exponátov v múzeách či štýlové osvetlenie barov.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Svetelný tok 960lm. Svetelný tok 1030lm. Svetelný tok 1060lm. Vstupné napätie DC 24V. Výkon 9,6W/m. Počet LED 120 LED/m. Deliteľnosť každých 5cm. Maximálna dĺžka zapojenia 15m. Farba svetla denná biela. Šírka pásiku 10 mm. Výška pásiku 2,4mm. Návin na kotúči 15m. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Teplota chromatičnosti 3000K. Teplota chromatičnosti 4500K. Teplota chromatičnosti 6000K. Životnosť až 50 000h. Krytie IP20.

Vysoko kvalitný produkt LED Solution Extradlhý LED pásik 9,6W / m 24V bez krytia IP20 až 15m v kuse Farba svetla: Teplá biela od spoločnosti s úžasnou reputáciou LED Solution môžete pohodlne získať v aktuálnej ponuke extra so zľavou! Vo skvelej akcii za 7,04 EUR.