LED Solution CRI LED pásik 12W/m 12V bez krytia IP20 Farba svetla: Teplá biela 07721

Nový tovar LED Solution CRI LED pásik 12W/m 12V bez krytia IP20 Farba svetla: Teplá biela 07721 od značky s dobrým menom LED Solution k dispozícii v súčasnosti za úžasnú cenu. K dispozícii teraz v predaji za 7,44 EUR. EAN: 8594202731258
LED Solution CRI LED pásik 12W/m 12V bez krytia IP20 Farba svetla: Teplá biela 07721
Značka: LED Solution
7,44 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak LED pásik bez kompromisov. Skvelé parametre a predĺžená záruka 3 roky sú u nás samozrejmosťou. Na rozdiel od nekvalitných LED pásikov tie naše nestrácajú rýchlo svoju svietivosť a nehrozí tu náhodná porucha jednotlivých LED diód.

Z výkonu 12W/m pásik vyprodukuje až 1280lm/m. Hustota LED diód je 60ks/m, opasok vďaka tomu svieti rovnomerne po celej svojej dĺžke. Tento pásik je potrebné nalepiť do hliníkovej lišty z dôvodu odvodu tepla z LED diód. Všetky naše pásky sú vybavené samolepiacou fóliou 3M 300LSE, ktorá skvele priľne k podkladu. Ten musí byť hladký a je potrebné ho pred lepením poriadne odmastiť.

Pásik dosahuje krytie IP20, čo znamená, že nie je chránený proti vode ani prachu. Všetky nami ponúkané LED pásiky sú stmievateľné.

LED pásik dosahuje skvelých hodnôt vo vernosti podanie farieb a to CRI vyššie ako 90. CRI vyjadruje vplyv hodnoteného svetla na skreslenie farieb objektov pod ním pozorovaných a to v porovnaní s referenčným svetlom – čím je index nižší, tým väčšia je skreslenie farieb.

Uvedená cena je za 1 meter LED pásku. Štandardné návin na kotúči je 5 metrov. Snažíme sa pásky krátiť tak aby ste na Vami objednané dĺžke mali už napájané prívodné káble, pásik však môže doraziť aj bez nich. Preto odporúčame využiť širokú ponuku napájacích konektorov.

Ak budete zapájať dlhší kus LED pásku ako je 5 metrov, odporúčame pásik napájať z oboch jeho koncov, nehrozí tak viditeľná strata svietivosti.

LED pásik dosiahne skvelé hodnoty vo vernosti podania farieb a to CRI vyššia ako 90. CRI vyjadruje vplyv hodnoteného svetla na skreslenie farieb objektov pod ním pozorovaných a to v porovnaní s referenčným svetlom – čím je index nižší, tým väčšie je skreslenie farieb.

CRI lentilky

Ak si neviete rady s montážou LED pásku, využite náš návod tu.

Najbežnejšie použitie tohto pásku: ako hlavný aj dekoratívne osvetlenie, osvetlenie pracovnej dosky kuchynskej linky, do sadrokartónového podhľadu ako nepriame osvetlenie, do pracovní a kancelárií, chodby, osvetlenie výkladov obchodov.

Ďalšie parametre: Farba svetla Studená biela. Pracovná teplota -15°C až max. 45°C. Svetelný tok 960lm. Svetelný tok 1030lm. Svetelný tok 1280lm. Teplota chromatičnosti 3100K. Teplota chromatičnosti 6500K. Vstupné napätie DC 12V. Výkon 12W/m. Počet LED 60/m. Deliteľnosť každých 5cm. Maximálna dĺžka zapojenia 5m. Farba svetla denná biela. Šírka pásiku 10mm. Výška pásiku 2,4mm. Návin na kotúči 5m. Uhol svitu 120°. LED čip 2835 SMD San'an. CRI 90. Farba svetla teplá biela.