LED Solution COB LED pásik 8W/m 24V bez krytia IP20 Farba svetla: Teplá biela 191206

COB LED pásky sú zaliate v luminoforu, vďaka ktorému svieti rovnomerne a zvýši sa ich vyraďovacej uhol. Skvelé parametre a prémiová záruka 5 rokov... celý popis>
LED Solution COB LED pásik 8W/m 24V bez krytia IP20 Farba svetla: Teplá biela 191206
Značka: LED Solution
9 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

COB LED pásky sú zaliate v luminoforu, vďaka ktorému svieti rovnomerne a zvýši sa ich vyraďovacej uhol.

Skvelé parametre a prémiová záruka 5 rokov sú u týchto pásikov samozrejmosťou. Na rozdiel od nekvalitných LED pásikov tie naše nestrácajú rýchlo svoju svietivosť a nehrozí tu náhodná porucha jednotlivých LED diód.

Z výkonu 8W/m pásik vyprodukuje až 939lm/m. Hustota LED diód je 320ks/m, opasok vďaka tomu svieti rovnomerne po celej svojej dĺžke. Tento pásik je potrebné nalepiť do hliníkovej lišty z dôvodu odvodu tepla z LED diód. Všetky naše pásky sú vybavené samolepiacou fóliou 3M 300LSE, ktorá skvele priľne k podkladu. Ten musí byť hladký a je potrebné ho pred lepením poriadne odmastiť.

Pásik dosahuje krytie IP20, čo znamená, že nie je chránený proti vode ani prachu. Všetky nami ponúkané LED pásiky sú stmievateľné.

Uvedená cena je za 1 meter LED pásku. Štandardné návin na kotúči je 5 metrov. Snažíme sa pásky krátiť tak aby ste na Vami objednané dĺžke mali už napájané prívodné káble, pásik však môže doraziť aj bez nich. Preto odporúčame využiť širokú ponuku napájacích konektorov.

Ak budete zapájať dlhší kus LED pásku ako je 5 metrov, odporúčame pásik napájať z oboch jeho koncov, nehrozí tak viditeľná strata svietivosti.

Ak si neviete rady s montážou LED pásku, využite náš návod tu.

Najbežnejšie použitie tohto pásku: ako hlavný aj dekoratívne osvetlenie, osvetlenie pracovnej dosky kuchynskej linky, do sadrokartónového podhľadu ako nepriame osvetlenie, do pracovní a kancelárií, chodby, osvetlenie výkladov obchodov, osvetlenie v šatniach, na schodištiach, do podhľadov, vitrín, políc, zrkadiel, tovar v obchodoch a výkladoch, exponátov v múzeách či štýlové osvetlenie barov.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Pracovná teplota -15°C až max. 45°C. Svetelný tok 793lm. Svetelný tok 922lm. Svetelný tok 939lm. Teplota chromatičnosti 2700K. Teplota chromatičnosti 4000K. Teplota chromatičnosti 6500K. Vstupné napätie DC 24V. Výkon 8W/m. Index podania farieb > 90 Ra. Počet LED 320/m. Deliteľnosť každých 5cm. Farba svetla denná biela. Šírka pásiku 10mm. Výška pásiku 2mm. Návin na kotúči 5m. Uhol svitu 180°. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela.