LED Solution COB LED pásik 10W/m 12V bez krytia IP20 Farba svetla: Teplá biela

COB LED pásky sú zaliate v luminoforu, vďaka ktorému svieti rovnomerne a zvýši sa ich vyraďovacej uhol. Skvelé parametre a prémiová záruka 5 rokov... viac informácií »
LED Solution COB LED pásik 10W/m 12V bez krytia IP20 Farba svetla: Teplá biela
COB LED pásky sú zaliate v luminoforu, vďaka ktorému svieti rovnomerne a zvýši sa ich vyraďovacej uhol. Skvelé parametre a prémiová záruka 5 rokov...

COB LED pásky sú zaliate v luminoforu, vďaka ktorému svieti rovnomerne a zvýši sa ich vyraďovacej uhol.

Skvelé parametre a prémiová záruka 5 rokov sú u týchto pásikov samozrejmosťou. Na rozdiel od nekvalitných LED pásikov tie naše nestrácajú rýchlo svoju svietivosť a nehrozí tu náhodná porucha jednotlivých LED diód.

Z výkonu 10W/m pásik vyprodukuje až 1105lm/m. Hustota LED diód je 528ks/m, opasok vďaka tomu svieti rovnomerne po celej svojej dĺžke. Tento pásik je potrebné nalepiť do hliníkovej lišty z dôvodu odvodu tepla z LED diód. Všetky naše pásky sú vybavené samolepiacou fóliou 3M 300LSE, ktorá skvele priľne k podkladu. Ten musí byť hladký a je potrebné ho pred lepením poriadne odmastiť.

Pásik dosahuje krytie IP20, čo znamená, že nie je chránený proti vode ani prachu. Všetky nami ponúkané LED pásiky sú stmievateľné.

Uvedená cena je za 1 meter LED pásku. Štandardné návin na kotúči je 5 metrov. Snažíme sa pásky krátiť tak aby ste na Vami objednané dĺžke mali už napájané prívodné káble, pásik však môže doraziť aj bez nich. Preto odporúčame využiť širokú ponuku napájacích konektorov.

Ak budete zapájať dlhší kus LED pásku ako je 5 metrov, odporúčame pásik napájať z oboch jeho koncov, nehrozí tak viditeľná strata svietivosti.

Ak si neviete rady s montážou LED pásku, využite náš návod tu.

Najbežnejšie použitie tohto pásku: ako hlavný aj dekoratívne osvetlenie, osvetlenie pracovnej dosky kuchynskej linky, do sadrokartónového podhľadu ako nepriame osvetlenie, do pracovní a kancelárií, chodby, osvetlenie výkladov obchodov, osvetlenie v šatniach, na schodištiach, do podhľadov, vitrín, políc, zrkadiel, tovar v obchodoch a výkladoch, exponátov v múzeách či štýlové osvetlenie barov.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Pracovná teplota -15°C až max. 45°C. Svetelný tok 1000lm. Svetelný tok 1100lm. Svetelný tok 1105lm. Teplota chromatičnosti 2700K. Teplota chromatičnosti 4000K. Teplota chromatičnosti 6500K. Vstupné napätie DC 12V. Výkon 10W/m. Index podania farieb > 90 Ra. Počet LED 480/m. Deliteľnosť každých 5cm. Farba svetla denná biela. Šírka pásiku 10mm. Výška pásiku 2,4mm. Návin na kotúči 5m. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Životnosť až 50 000h.
Tento neodolateľný produkt máte možnosť nájsť aktuálne na našich stránkach v známej sekcii výber led pásiku podľa výkonu. Mrknite na ešte podobné produkty z našej rubriky za akčnú cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke tiež viac tovaru značky LED Solution. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný produkt LED Solution COB LED pásik 10W/m 12V bez krytia IP20 Farba svetla: Teplá biela od známej kvalitnej značky LED Solution jednoducho môžete zaobstarať na našich stránkach za outletovú cenu! Lacno za 10,42 EUR.