LED Solution Čierny lištový LED reflektor 7W 3F Premium Farba svetla: Teplá biela 353

Dizajnový lištový LED reflektor s úzkym vyžarovacím uhlom 24 ° je ideálny pre nasvetľovanie expozícií, produktov alebo umeleckých diel. Je osadený... viac informácií »
LED Solution Čierny lištový LED reflektor 7W 3F Premium Farba svetla: Teplá biela 353
Dizajnový lištový LED reflektor s úzkym vyžarovacím uhlom 24 ° je ideálny pre nasvetľovanie expozícií, produktov alebo umeleckých diel. Je osadený...

Dizajnový lištový LED reflektor s úzkym vyžarovacím uhlom 24 ° je ideálny pre nasvetľovanie expozícií, produktov alebo umeleckých diel. Je osadený COB diódou Samsung, vďaka čomu naň poskytneme 5-ročnú záruku. Vďaka vysokému CRI (podanie farieb) verne zobrazuje farby.

Toto svietidlo je kompatibilné s lištovým systémom Global Track.

LED svietidlá sú vhodné na trvalé dennému svietenia maximálne 10 – 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohol by viesť k strate záruky.

produkt_samsung_banner_sk

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Farba tela čierná. Rozmery Ø40.5 x 180 x 50mm. Svetelný tok 825lm. Typ LED čipu COB Samsung. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 24°. Výkon 7W. Index podania farieb RA>90. Energetická trieda F. Životnosť až 30 000h. Farba svetla denná biela. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Stmievateľnosť NIE. Krytie IP20. Teplota chormatičnosti 3000K. Teplota chormatičnosti 4000K. Teplota chormatičnosti 5000K. . Veľmi obľúbený tovar máte možnosť zohnať práve teraz na webe v obľúbenej rubrike led reflektory lištové. Teraz nájdete akčné kúsky v spomínanej kategórii v zľave. Známy výrobca LED Solution pre svojich zákazníkov poskytuje prvotriedny tovar A tu je dôkaz! To nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme však aj v ponuke viac vybraných výrobkov od výrobcu LED Solution. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento veľmi obľúbený kus LED Solution Čierny lištový LED reflektor 7W 3F Premium Farba svetla: Teplá biela 353 od nášho výrobcu LED Solution je možné zakúpiť práve teraz u nás stále výhodne! Iba teraz za 35,08 EUR.