LED Solution Čierny LED reflektor 50W s pohybovým snímačom Premium Farba svetla: Teplá biela 469

LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 50W model je schopný nahradiť až 250W halogénový reflektor pri... viac informácií »
LED Solution Čierny LED reflektor 50W s pohybovým snímačom Premium Farba svetla: Teplá biela 469
Značka: LED Solution
31,21 EUR
Overiť dostupnosť »
LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 50W model je schopný nahradiť až 250W halogénový reflektor pri...

LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 50W model je schopný nahradiť až 250W halogénový reflektor pri zachovaní rovnakej svietivosti. Je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru možno ľubovoľne nastaviť jeho polohu vďaka polohovateľnému držiaku, ktorý v sebe má už diery pre uchytenie.

Snímač sníma pohyb pod uhlom 120 ° do vzdialenosti až 8 metrov. Možno u neho nastaviť súmrak (kedy sa reflektor začne spínať), dĺžka zopnutie a citlivosť snímača. Odporúčame inštalovať do výšky 1,8 – 2,5 metrov.

LED reflektor svieti ihneď po zapnutí na plný výkon. Je osadený výkonnými SMD LED diodami značky Samsung a preto dosahuje vysokej svietivosti. Vďaka hliníkovému šasi sa neprehrieva. Tým je daná dlhá životnosť až 30 000 hodín. Je prachu a vodeodolný. Nie je potrebné meniť halogénová trubice, je teda bezúdržbový.

LED svietidlá sú vhodné na trvalé dennému svietenia maximálne 10 – 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohol by viesť k strate záruky.

LED reflektory nie sú náhrada priemyselných svietidiel do hál, skladov a prevádzok s dlhou dobou svietenia.

produkt_samsung_banner_sk

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Farba tela čierná. Náhrada za 250W reflektor. Rozmery 223 x 57.06 x 234.3mm. Svetelný tok 4000lm. Typ LED čipu SAMSUNG SMD. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 100°. Výkon 50W. Životnosť až 30 000h. Farba svetla denná biela. Farba svetla teplá biela. Index podania farieb >80 Ra. Teplota chormatičnosti 3000K. Teplota chormatičnosti 4000K. Záruka 60 mesiacov. Dĺžka kábla 1 meter. . . . Veľmi jedinečný tovar LED Solution Čierny LED reflektor 50W s pohybovým snímačom Premium Farba svetla: Teplá biela 469 možno zohnať práve u nás v obľúbenej sekcii vonkajší led reflektory (halogény). Teraz kúpite ďalšie produkty z tejto kateógrie za najlepšie ceny. Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke viac skvelého tovaru značky LED Solution. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento žiadaný produkt LED Solution Čierny LED reflektor 50W s pohybovým snímačom Premium Farba svetla: Teplá biela 469 od značky s dobrým menom LED Solution k dispozícii práve dnes skutočne lacno. Aktuálne v akcii za 31,21 EUR.