LED Solution Čierny LED reflektor 30W s pohybovým snímačom Premium Farba svetla: Teplá biela 460

LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 30W model je schopný nahradiť až 150W halogénový reflektor pri... viac informácií »
LED Solution Čierny LED reflektor 30W s pohybovým snímačom Premium Farba svetla: Teplá biela 460
Značka: LED Solution
24,96 EUR
Overiť dostupnosť »
LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 30W model je schopný nahradiť až 150W halogénový reflektor pri...

LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 30W model je schopný nahradiť až 150W halogénový reflektor pri zachovaní rovnakej svietivosti. Je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru možno ľubovoľne nastaviť jeho polohu vďaka polohovateľnému držiaku, ktorý v sebe má už diery pre uchytenie.

Snímač sníma pohyb pod uhlom 120° do vzdialenosti až 8 metrov. Možno u neho nastaviť súmrak (kedy sa reflektor začne spínať), dĺžka zopnutie a citlivosť snímača. Odporúčame inštalovať do výšky 1,8 – 2,5 metrov.

LED reflektor svieti ihneď po zapnutí na plný výkon. Je osadený výkonnými SMD LED diodami značky Samsung a preto dosahuje vysokej svietivosti. Vďaka hliníkovému šasi sa neprehrieva. Tým je daná dlhá životnosť až 30 000 hodín. Je prachu a vodeodolný. Nie je potrebné meniť halogénová trubice, je teda bezúdržbový.

LED svietidlá sú vhodné na trvalé dennému svietenia maximálne 10 – 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohol by viesť k strate záruky.

produkt_samsung_banner_sk

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Farba tela čierná. Rozmery 178 x 57.16 x 197.75mm. Svetelný tok 2400lm. Typ LED čipu SAMSUNG SMD. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 100°. Výkon 30W. Životnosť až 30 000h. Farba svetla denná biela. Náhrada za 150W halogen. Farba svetla teplá biela. Index podania farieb >80 Ra. Teplota chormatičnosti 3000K. Teplota chormatičnosti 4000K. Záruka 60 mesiacov. Dĺžka kábla 1 meter. . . . Tento zľavnený produkt LED Solution Čierny LED reflektor je na získanie taktiež u nás v populárnej rubrike vonkajší led reflektory (halogény)! Teraz si môžete zaobstarať unikátne výrobky z tejto populárnej sekcie v bezva akcii! Významný výrobca LED Solution predáva prvotriedny sortiment Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Často vyhľadávaný produkt LED Solution Čierny LED reflektor 30W s pohybovým snímačom Premium Farba svetla: Teplá biela 460 originál od značky LED Solution môžete pohodlne získať v našej ponuke za skvelú cenu. Cenovo vychádza na 24,96 EUR.