LED Solution CCT COB LED pásik 15W 24V bez krytia IP20 191194

COB LED pásky sú zaliate v luminoforu, vďaka ktorému svieti rovnomerne a zvýši sa ich vyraďovacej uho. LED pásiky CCT majú možnosť nastaviť... viac informácií »
LED Solution CCT COB LED pásik 15W 24V bez krytia IP20 191194
COB LED pásky sú zaliate v luminoforu, vďaka ktorému svieti rovnomerne a zvýši sa ich vyraďovacej uho. LED pásiky CCT majú možnosť nastaviť...

COB LED pásky sú zaliate v luminoforu, vďaka ktorému svieti rovnomerne a zvýši sa ich vyraďovacej uho. LED pásiky CCT majú možnosť nastaviť teplotu bielej farby. Toto nastavenie možno vykonať pomocou ovládača, ktorý sa vsadí medzi samotný LED pásik a zdroj. V základe sú na LED pásku vloženej 2 druhy diód vo variante teplá a studená biela. Ovládačom môžete obe farby nezávisle zapínať, vypínať a stmievať. Pri spustení oboch farieb naraz dôjde k zlúčeniu oboch farebných teplôt a predvolená farba je zhruba okolo 4500K.

Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak LED pásik bez kompromisov. Skvelé parametre a predĺžená záruka 5 rokov sú u nás samozrejmosťou. Na rozdiel od nekvalitných LED pásikov tie naše nestrácajú rýchlo svoju svietivosť a nehrozí tu náhodná porucha jednotlivých LED diód.

Z výkonu 15W/m pásik vyprodukuje až 1869lm/m. Hustota LED diód je 576ks/m, opasok vďaka tomu svieti rovnomerne po celej svojej dĺžke. Tento pásik je potrebné nalepiť do hliníkovej lišty z dôvodu odvodu tepla z LED diód. Všetky naše pásky sú vybavené samolepiacou fóliou 3M 300LSE, ktorá skvele priľne k podkladu. Ten musí byť hladký a je potrebné ho pred lepením poriadne odmastiť.

Pásik dosahuje krytie IP20, čo znamená, že nie je chránený proti vode ani prachu. Všetky nami ponúkané LED pásiky sú stmievateľné.

Uvedená cena je za 1 meter LED pásku. Štandardné návin na kotúči je 5 metrov. Snažíme sa pásky krátiť tak aby ste na Vami objednané dĺžke mali už napájané prívodné káble, pásik však môže doraziť aj bez nich. Preto odporúčame využiť širokú ponuku napájacích konektorov.

Ak budete zapájať dlhší kus LED pásika ako je 10 metrov, odporúčame pásik napájať z oboch jeho koncov, nehrozí tak viditeľná strata svietivosti.

Ak si neviete rady s montážou LED pásku, využite náš návod tu.

Najbežnejšie použitie tohto pásku: ako hlavné i dekoratívne osvetlenie, osvetlenie pracovnej dosky kuchynskej linky, do sadrokartónového podhľadu ako nepriame osvetlenie, do pracovní a kancelárií, chodby. Osvetlenie výkladov obchodov.

Ďalšie parametre: Farba svetla CCT. Pracovná teplota -15° až max. 45°C. Rozmery 10 x 2,4 x 1 000mm. Svetelný tok 1869lm. Teplota chromatičnosti volitelná. Vstupné napätie DC 24V. Výkon 15W/m. Počet LED 576 LED/m. Deliteľnosť každých 2,5cm. Maximálna dĺžka zapojenia 10m. Vyžarovací uhol 120°. Životnosť až 50 000h. Krytie IP20. . . . . . . .
Tento exkluzívny kus LED Solution CCT COB LED pásik ide získať bezstarostne na našom webe v populárnej sekcii led diodové pásiky. Preskúmajte ostatné výrobky z tejto známej sekcie za skvelú cenu! Tento výrobca LED Solution poskytuje pre svojich zákazníkov skvelé produkty. Urobte si radosť.

Tento veľmi žiadaný produkt LED Solution CCT COB LED pásik 15W 24V bez krytia IP20 191194 s osvedčenou značkou LED Solution jednoducho nájdete teraz v ponuke v zľave. Produkt momentálne predávame za 14 EUR.