LED Solution Biely vstavaný LED panel guľatý 300mm 24W Premium Farba svetla: Teplá biela 724

Elegantný kruhový LED panel s výkonom 24W a priemerom 30cm je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných... viac informácií »
LED Solution Biely vstavaný LED panel guľatý 300mm 24W Premium Farba svetla: Teplá biela 724
Značka: LED Solution
24,75 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantný kruhový LED panel s výkonom 24W a priemerom 30cm je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných...

Elegantný kruhový LED panel s výkonom 24W a priemerom 30cm je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných svietidiel, je dodávaný s pružinkami pre uchytenie panelu. Do stropu je potrebné urobiť montážny otvor s priemerom 28cm. Tento LED panel šetrí elektrickú energiu a zároveň presvetlí Vašu domácnosť.

LED panely svieti okamžite na plný výkon. Nie sú náchylné na časté spínanie a majú dlhú životnosť. Sú bezúdržbové. Nevydávajú nepríjemné zvuky. Oproti klasickým stropným svietidlám sa neprehrievajú, sú tenké a jednotlivé LED diódy nie sú viditeľné. Na výber je teplá biela, biela alebo studená biela.

produkt_samsung_banner_sk

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Farba tela bielá. Materiál striekaný hliník, plast. Pracovná teplota -20°C – +45°C. Rozmery 300 x 12mm. Svetelný tok 2000lm. Teplota chromatičnosti 4000K. Teplota chromatičnosti 6400K. Typ LED čipu SAMSUNG SMD. Výkon 24W. Index podania farieb >80. Stmievateľnosť NIE (po výmene zdroja áno). Montážny otvor 300mm. Energetická trieda F. Životnosť až 30 000h. Farba svetla denná biela. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Teplota chromatičnosti 3000K. Vyžarovací uhol 120°. Tento kvalitný a lacný produkt máte možnosť získať bezprostredne u nás umiestnený v sekcii vstavané led panely! Zaobstarajte si ešte iné produkty vo spomínanej sekcii za mimoriadne nízku cenu!

Obľúbený výrobok LED Solution Biely vstavaný LED panel guľatý 300mm 24W Premium Farba svetla: Teplá biela 724 od značky so zárukou kvality LED Solution jednoducho môžete získať tu teraz práve za dobrú cenu! Výhodne za 24,75 EUR.