LED Solution Biely vstavaný LED panel guľatý 120mm 6W Premium Farba svetla: Teplá biela 706

Elegantný kruhový LED panel s výkonom 6W a priemerom 12cm je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných... viac informácií »
LED Solution Biely vstavaný LED panel guľatý 120mm 6W Premium Farba svetla: Teplá biela 706
Značka: LED Solution
9,46 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantný kruhový LED panel s výkonom 6W a priemerom 12cm je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných...

Elegantný kruhový LED panel s výkonom 6W a priemerom 12cm je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných svietidiel, je dodávaný s pružinkami pre uchytenie panelu. Do stropu je potrebné urobiť montážny otvor s priemerom 11cm. Tento LED panel šetrí elektrickú energiu a zároveň presvetlí Vašu domácnosť.

LED panely svieti okamžite na plný výkon. Nie sú náchylné na časté spínanie a majú dlhú životnosť. Sú bezúdržbové. Nevydávajú nepríjemné zvuky. Oproti klasickým stropným svietidlám sa neprehrievajú, sú tenké a jednotlivé LED diódy nie sú viditeľné. Na výber je teplá biela, biela alebo studená biela.

produkt_samsung_banner_sk

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Farba tela bielá. Materiál striekaný hliník, plast. Pracovná teplota -20°C – +45°C. Rozmery 120 x 12mm. Svetelný tok 420lm. Teplota chromatičnosti 4000K. Teplota chromatičnosti 6400K. Typ LED čipu SAMSUNG SMD. Výkon 6W. Index podania farieb >80. Stmievateľnosť NIE (po výmene zdroja áno). Montážny otvor 110mm. Energetická trieda F. Životnosť až 30 000h. Farba svetla denná biela. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Teplota chromatičnosti 3000K. Vyžarovací uhol 120°.
Kvalitný a žiadaný tovar je k dostaniu taktiež na našich stránkach v populárnej sekcii vstavané led panely! Teraz si môžete kúpiť zľavnené kusy v spomínanej sekcii vo výhodnej akcii! Tento výrobca LED Solution dlhodobo dodáva skvelý sortiment. Však to vidíte sami.

Tento zľavnený produkt LED Solution Biely vstavaný LED panel guľatý 120mm 6W Premium Farba svetla: Teplá biela 706 od spoločnosti so zárukou kvality LED Solution pohodlne získate aktuálne v našej ponuke až neuveriteľne lacno. Kúpiť teraz za 9,46 EUR.