LED Solution Biely LED reflektor 100W Premium Farba svetla: Teplá biela

Biely SMD LED reflektor s výkonom 100W za bezkonkurenčnú cenu. Mierne opálové sklo znižuje oslnenie. Tento 100W model je schopný nahradiť 500W... viac informácií »
LED Solution Biely LED reflektor 100W Premium Farba svetla: Teplá biela
Značka: LED Solution
41,63 EUR
Overiť dostupnosť »
Biely SMD LED reflektor s výkonom 100W za bezkonkurenčnú cenu. Mierne opálové sklo znižuje oslnenie. Tento 100W model je schopný nahradiť 500W...

Biely SMD LED reflektor s výkonom 100W za bezkonkurenčnú cenu. Mierne opálové sklo znižuje oslnenie. Tento 100W model je schopný nahradiť 500W halogénový reflektor pri zachovaní rovnakej svietivosti. Je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru. U reflektor možno ľubovoľne nastaviť jeho polohu vďaka polohovateľnému držiaku, ktorý v sebe má už diery pre uchytenie. Jeden alebo viac reflektorov je možné zapojiť do okruhu s pohybovým PIR čidlom. Jedná sa o vykonanie SLIM čo znamená, že reflektor je menší, tenší a ľahší, vďaka čomu je možné ho umiestniť takmer kamkoľvek.

LED reflektor svieti ihneď po zapnutí na plný výkon. Je osadený výkonnými SMD LED diódami a preto dosahuje vysokej svietivosti. Vďaka hliníkovému šasi sa neprehrieva. Je prachu a vode odolný. Nie je potrebné meniť halogénové trubice, je teda bezúdržbový.

LED svietidlá sú vhodné na trvalé denné svietenie maximálne 10 – 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohla by viesť k strate záruky.

LED reflektory nie sú náhrada priemyselných svietidiel do hál, skladov a prevádzok s dlhou dobou svietenia.

produkt_samsung_banner_sk

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Krytie IP65. Náhrada za 500W halogen. Svetelný tok 8000lm. Teplota chromatičnosti 4000K. Teplota chromatičnosti 6400K. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 100°. Výkon 100W. Životnosť 30 000h. Farba svetla denná biela. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Teplota chromatičnosti 3000K. Index podania farieb >80 Ra. Certifikácia CE, RoHS. Záruka 60 mesiacov. Rozměry 293 x 231 x 41mm. . . Tento skvelý produkt LED Solution Biely LED možno kúpiť okrem iného tu u nás v obľúbenej rubrike vonkajší led reflektory (halogény). Teraz získate iné kusy z tejto populárnej sekcie za super ceny.

Tento neodolateľný kus LED Solution Biely LED reflektor 100W Premium Farba svetla: Teplá biela od výrobcu so zárukou kvality LED Solution môžete pohodlne získať práve extra so zľavou. Práve teraz len za 41,63 EUR.