LED solárne tyče s guličkami, súprava 2 ks

Sada 2 solárnych tyčí LED s guľôčkami Toto pekné duo prináša do záhrady v noci atmosféru. Každé z týchto solárnych svetiel LED sa skladá zo... viac informácií »
LED solárne tyče s guličkami
Sada 2 solárnych tyčí LED s guľôčkami Toto pekné duo prináša do záhrady v noci atmosféru. Každé z týchto solárnych svetiel LED sa skladá zo...

Sada 2 solárnych tyčí LED s guľôčkami Toto pekné duo prináša do záhrady v noci atmosféru. Každé z týchto solárnych svetiel LED sa skladá zo sklenenej gule v tvare rozbitého skla so solárnym panelom vo vnútri a zemným hrotom. Solárny panel počas dňa nabíja batériu, ktorá v noci dodáva LED dióde energiu. Vybavený súmrakovým senzorom. – vrátane 1 dobíjacej batérie AA Ni-MH, každá 1,2 V 600 mAh Zľavnený výrobok môžete zaobstarať ešte tu na našich stránkach v kategórii vnútorné osvetlenie. Mrknite na podobné produkty z tejto populárnej rubriky za najnižšiu cenu! Tento výrobca STAR TRADING dlhodobo dodáva vynikajúci tovar Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac! Máme v ponuke však viac osvedčeného tovaru značky STAR TRADING. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zľavový produkt LED solárne tyče s guličkami, súprava 2 ks od dodávateľa s dlhou históriou STAR TRADING pohodlne nakúpite ešte dnes za úplne najnižšiu cenu. V súčasnosti za 18 EUR.