LED Solution CRI SLIM LED pásik 10W / m 24V bez krytia IP20 Farba svetla: Teplá biela

Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak... viac informácií »
LED Solution CRI SLIM LED pásik 10W / m 24V bez krytia IP20 Farba svetla: Teplá biela
Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak...

Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak LED pásik bez kompromisov. Skvelé parametre a predĺžená záruka 3 roky sú u nás samozrejmosťou. Na rozdiel od nekvalitných LED pásikov tie naše nestrácajú rýchlo svoju svietivosť a nehrozí tu náhodná porucha jednotlivých LED diód.

Z výkonu 10W/m pásik vyprodukuje až 1027lm/m. Hustota LED diód je 240ks/m, LED pásik vďaka tomu svieti rovnomerne po celej svojej dĺžke. Tento pásik je potrebné nalepiť do hliníkovej lišty z dôvodu odvodu tepla z LED diód. Všetky naše pásky sú vybavené samolepiacou fóliou 3M 300LSE, ktorá skvele priľne k podkladu. Ten musí byť hladký a je potrebné ho pred lepením poriadne odmastiť.

Pásik dosahuje krytie IP20, čo znamená, že nie je chránený proti vode ani prachu. Všetky nami ponúkané LED pásiky sú stmievateľné.

LED pásik dosahuje skvelých hodnôt vo vernosti podanie farieb a to CRI vyššie ako 90. CRI vyjadruje vplyv hodnoteného svetla na skreslenie farieb objektov pod ním pozorovaných a to v porovnaní s referenčným svetlom – čím je index nižší, tým väčšia je skreslenie farieb.

Uvedená cena je za 1 meter LED pásku. Štandardné návin na kotúči je 5 metrov. Snažíme sa pásky krátiť tak aby ste na Vami objednané dĺžke mali už napájané prívodné káble, pásik však môže doraziť aj bez nich. Preto odporúčame využiť širokú ponuku napájacích konektorov.

Ak budete zapájať dlhší kus LED pásku ako je 5 metrov, odporúčame pásik napájať z oboch jeho koncov, nehrozí tak viditeľná strata svietivosti.

Ak si neviete rady s montážou LED pásku, využite náš návod tu.

Najbežnejšie použitie tohto pásku: ako hlavný aj dekoratívne osvetlenie, osvetlenie pracovnej dosky kuchynskej linky, do sadrokartónového podhľadu ako nepriame osvetlenie, do pracovní a kancelárií, chodby, osvetlenie výkladov obchodov.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Pracovná teplota -15°C až max. 45°C. Rozmery 4 x 2,4 x 1 000mm. Svetelný tok 880lm. Svetelný tok 1000lm. Svetelný tok 1027lm. Teplota chromatičnosti 4000K. Teplota chromatičnosti 6200K. Vstupné napätie DC 24V. Výkon 10W/m. Počet LED 240 LED/m. Maximálna dĺžka zapojenia 5m. Farba svetla denná biela. CRI >95 Ra. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Teplota chromatičnosti 3000K. Životnosť až 50 000h. Krytie IP20. .

Tento veľmi obľúbený výrobok LED Solution CRI SLIM LED pásik 10W / m 24V bez krytia IP20 Farba svetla: Teplá biela od dodávateľa tovaru LED Solution je možné zaobstarať tu a teraz práve za výborné peniaze! Lacno za 9,54 EUR.