LED E27 G45 pre svetelné reťaze, biela 2 700 K

Biela LED mini guľová žiarovka E27 G45 pre rozprávkové svetlá, odolná proti rozbitiu Okrem farebných žiaroviek v rozprávkových svetlách vyzerajú... viac informácií »
LED E27 G45 pre svetelné reťaze
Biela LED mini guľová žiarovka E27 G45 pre rozprávkové svetlá, odolná proti rozbitiu Okrem farebných žiaroviek v rozprávkových svetlách vyzerajú...

Biela LED mini guľová žiarovka E27 G45 pre rozprávkové svetlá, odolná proti rozbitiu Okrem farebných žiaroviek v rozprávkových svetlách vyzerajú veľmi dobre aj biele vzorky, ak nemá byť osvetlenie príliš dominantné. Táto biela žiarovka s minimálnymi guľkami, ktorá je vyrobená z polykarbonátu odolného proti rozbitiu, sa dá zaskrutkovať do rozprávkových svetiel s objímkami E27 a vydrží hrbole bez rozbitia. Charakteristika: – Môže byť použitý pri teplotách od -20 do +40 ° C – Rozbitný z polykarbonátu Veľmi obľúbený produkt LED E27 G45 pre môžete získať priamo tu na našom webe v známej rubrike led žiarovky. Preskúmajte ešte iné produkty z našej kategórie za skvelú cenu. Nebojte, máme toho viac, u nás totiž nájdete ďalšie kúsky od dodávateľa STAR TRADING. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Veľa podarený tovar LED E27 G45 pre svetelné reťaze, biela 2 700 K od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou STAR TRADING je možné získať práve teraz za skvelú cenu. Ponuky už od 4 EUR.