Rothfels Gion závesné LED 1-pl. hliník/čierne

Stmievateľné závesné LED svietidlo Gion: plochý disk s dekoračným kruhom Malé závesné LED svietidlo Gion má moderný, minimalistický dizajn. Telo... viac informácií »
Rothfels Gion závesné LED 1-pl. hliník/čierne
Značka: Rothfels
349,90 EUR572,90 EUR Zľava -38%
Overiť dostupnosť »
Stmievateľné závesné LED svietidlo Gion: plochý disk s dekoračným kruhom Malé závesné LED svietidlo Gion má moderný, minimalistický dizajn. Telo...

Stmievateľné závesné LED svietidlo Gion: plochý disk s dekoračným kruhom Malé závesné LED svietidlo Gion má moderný, minimalistický dizajn. Telo svietidla, ktoré je navrhnuté v tvare plochého disku, pôsobí, akoby sa vo vzduchu vznášalo. Má vloženú dekoratívnu dosku v štruktúrovanej bielej, ktorá poskytuje spolu s vonkajším dekoratívnym prstencom v brúsenej mosadzi módny vzhľad. Na spodnej strane sa nachádza vysokokvalitná LED doska s plošnými spojmi, ktorá je umiestnená za satinovaným plastovým diskom. Svetlo z malého kyvadla je spoľahlivo vyžarované smerom nadol. Vstavané diódy LED sú vybavené vysokým podaním farieb (CRI 90), a teda veľmi prirodzeným svetlom, ktoré svieti v teplej bielej farbe. Energeticky úsporné a výkonné diódy LED je možné stmievať pomocou externého stmievača (fázový stmievač). Nemení sa pritom iba jas, ale vďaka modernej funkcii Dim-to-Warm sa svetlo pri stmievaní stáva teplejším. Je to obzvlášť príjemné, keď sa vo večerných hodinách vyžaduje útulné, atmosférické svetlo. Malá závesná lampa Gion sa dá použiť mnohými spôsobmi a nachádza svoje miesto v širokej škále obytných priestorov. Či už v kuchyni, jedálni, alebo dokonca aj v útulnej obývačke, dekoratívne kyvadlo pôsobí moderne a vďaka svojmu štíhlemu dizajnu sa elegantne posúva do pozadia. Lampu je možné niekoľkými jednoduchými pohybmi nastaviť a meniť vo výške od nízkych 20 cm až do 150 cm, čo ešte viac rozširuje jej použiteľnosť. Gion – kvalitný výrobok Made in Germany.

Tento unikátny kus Rothfels Gion závesné LED 1-pl. hliník/čierne od spoločnosti so zárukou kvality Rothfels máte možnosť nakúpiť ešte dnes v zľave! V súčasnosti v predaji od 349,90 EUR.