LED B22 G45 1,3W, odolná voči rozbitiu, číra, IP60

Dekoratívne LED svietidlo B22 G45 1,3 W vyrobené z nerozbitného polykarbonátu s IP60 Táto pekná LED žiarovka v krásnom tvare mini-guľôčky sa dá... viac informácií »
LED B22 G45 1
Dekoratívne LED svietidlo B22 G45 1,3 W vyrobené z nerozbitného polykarbonátu s IP60 Táto pekná LED žiarovka v krásnom tvare mini-guľôčky sa dá...

Dekoratívne LED svietidlo B22 G45 1,3 W vyrobené z nerozbitného polykarbonátu s IP60 Táto pekná LED žiarovka v krásnom tvare mini-guľôčky sa dá použiť na atmosférické osvetlenie v interiéri aj exteriéri. Je vyrobený z priehľadného číreho polykarbonátu, takže mu nemôžu ublížiť ani ľahké hrčky. Teplé biele žiarivé LED diódy boli postavené na technológii vlákien a vyčarujú útulnú svetelnú atmosféru Charakteristika: – Môže byť použitý pri teplotách od -20 do +40 ° C – Stupeň krytia IP60 – Rozbitný z polykarbonátu Energialuokka: A++
Zľavnený tovar LED B22 G45 1,3W, odolná môžete nakúpiť už dnes tu na stránkach v sekcii led žiarovky. Teraz môžete nájsť nové produkty z tejto obľúbenej rubriky v zľave! Populárny výrobca medzi zákazníkmi STAR TRADING svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitný sortiment. Pozrite so sami! Tým ale naša ponuka nekončí, náš sortiment je ale široký. Máme v ponuke ďalší skvelý tovar od dodávateľa STAR TRADING. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Akčný a v zľave výrobok LED B22 G45 1,3W, odolná voči rozbitiu, číra, IP60 od výrobcu STAR TRADING máte možnosť nakúpiť v našej online ponuke za extra cenu! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 5 EUR.