LED svietidlo Lungo, 3 ramená, hliník, diaľkové

Elegantne zakrivené stropné LED svietidlo Lungo Moderné stropné LED svietidlo Lungo je so svojím elegantným dizajnom skutočným stredobodom v každej... viac informácií »
LED svietidlo Lungo
Značka: Euluna
299,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantne zakrivené stropné LED svietidlo Lungo Moderné stropné LED svietidlo Lungo je so svojím elegantným dizajnom skutočným stredobodom v každej...

Elegantne zakrivené stropné LED svietidlo Lungo Moderné stropné LED svietidlo Lungo je so svojím elegantným dizajnom skutočným stredobodom v každej miestnosti. Integrované, úsporné LED žiarovky so svojimi príjemnými, teplými bielymi farebnými tónmi jemne osvetľujú okolie a bez oslnenia a rovnomerne vyžarujú do obývačky. Či už sa stropné svietidlo používa v obývačke, chodbe alebo spálni, kedykoľvek vás okamžite presvedčí o svojom modernom vzhľade a efektívnej LED technológii. Stropné LED svietidlo Lungo je stmievateľné len pomocou diaľkového ovládania, ktoré je zahrnuté v rozsahu dodávky.

Veľmi obľúbený tovar LED svietidlo Lungo, 3 ramená, hliník, diaľkové od spoločnosti Euluna jednoducho môžete nájsť v našej online ponuke za výpredajovú cenu! Práve teraz v akcii za 299,90 EUR.