LDM Kyno Spot Duo držiak nadstavba hliník-chróm

LED stropne bodove svetla bodové svetlo Kyno s optimálnym osvetlením bielych povrchov Dvojplamenový LED stropne bodove svetla reflektor Kyno je štýlový... viac informácií »
LDM Kyno Spot Duo držiak nadstavba hliník-chróm
Značka: LDM
850 EUR
Overiť dostupnosť »
LED stropne bodove svetla bodové svetlo Kyno s optimálnym osvetlením bielych povrchov Dvojplamenový LED stropne bodove svetla reflektor Kyno je štýlový...

LED stropne bodove svetla bodové svetlo Kyno s optimálnym osvetlením bielych povrchov Dvojplamenový LED stropne bodove svetla reflektor Kyno je štýlový v dizajne, elegantný a napriek tomu má jasný dizajnový jazyk. Nemecký značkový výrobca LDM odviedol skvelú prácu, pokiaľ ide o flexibilné nastavenie svetla a vybavenie LED. Dva body stropného reflektora Kyno je možné otočiť o 360 stupňov a otočiť o 90 stupňov. Ďalej je možné plynulé nastavenie uhla lúča (od 25 do 75 °), vďaka čomu je možné svetelné body vyrovnať mimoriadne flexibilne. Ale LED technológia je tiež pôsobivá: LED stropne bodove svetla reflektor Kyno, vybavený takzvanou technológiou „Below BBL (below Black Body Locus)“, umožňuje mimoriadne brilantné svetlo, ktoré je obzvlášť vhodné na osvetlenie bielych plôch, nábytku a predmetov. Vďaka tomu vyzerajú oveľa príťažlivejšie, sviežejšie a živšie. To je nesmierna výhoda, najmä v komerčnom sektore, napríklad pri osvetlení obchodov. stropne bodove svetla je možné tiež stlmiť pomocou komerčne dostupného stmievača fázového rezu. – S obdĺžnikovým stropným držiakom na povrchovú montáž Tento akčný produkt LDM Kyno Spot Duo držiak nadstavba môžete zohnať teraz u nás v obľúbenej kategórii bodové svetlá! Teraz môžete získať ešte iné kúsky z tejto známej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac! Pozrite sa tiež na ďalší kvalitný tovar od výrobcu LDM. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Zľavnený tovar LDM Kyno Spot Duo držiak nadstavba hliník-chróm od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou LDM môžete zohnať zrovna vo výpredajové akciu! Na našich stránkach za 850 EUR.