Lindby Laurenz, stropná lampa, 5–pl. 90 cm

Viacfarebné LED stropné svietidlo Laurenz s piatimi rôzne veľkými tienidlami z tkaniny Kombinujú sa tu farby sivá, hnedá, čierna, ako aj červená a... viac informácií »
Lindby Laurenz
Značka: Lindby
170 EUR190 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Viacfarebné LED stropné svietidlo Laurenz s piatimi rôzne veľkými tienidlami z tkaniny Kombinujú sa tu farby sivá, hnedá, čierna, ako aj červená a...

Viacfarebné LED stropné svietidlo Laurenz s piatimi rôzne veľkými tienidlami z tkaniny Kombinujú sa tu farby sivá, hnedá, čierna, ako aj červená a žltá, pričom posledné dve farby svojou sviežosťou a výraznosťou majú veľmi pútavé vlastnosti a prispievajú k farebnému vzhľadu stropného svietidla. Laurenz sa hodí predovšetkým k moderným štýlom vybavenia a je zdrojom svetla, ktorý je možné použiť súkromne aj komerčne. Mimo obytných priestorov je stropné svietidlo vhodné predovšetkým do hotelov a luxusných reštaurácií. Tienidlá sú vyrobené z látky a väčšinou majú rôzne rozmery, aby vznikol uvoľnený vzhľad. S piatimi svetelnými zdrojmi je možné dosiahnuť dobrý jas a pätice E27 umožňujú použitie svetelných zdrojov podľa vášho výberu, najlepšie s efektívnymi LED diódami a s filamentovým vzhľadom.

Akčný a v zľave produkt Lindby Laurenz, stropná lampa, 5–pl. 90 cm od spoločnosti s výborným menom Lindby jednoducho zoženiete práve teraz u nás za výhodnú cenu. Práve teraz za cenu 170 EUR.