Lindby Laurenz stropná lampa 5–pl., 83 cm

Za pozornosť stojí textilné stropné svietidlo Laurenz s piatimi okrúhlymi tienidlami v šedej a zlatej farbe Rôzne tienidlá Laurenz, ktoré majú... viac informácií »
Lindby Laurenz stropná lampa 5–pl.
Značka: Lindby
130 EUR160 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Za pozornosť stojí textilné stropné svietidlo Laurenz s piatimi okrúhlymi tienidlami v šedej a zlatej farbe Rôzne tienidlá Laurenz, ktoré majú...

Za pozornosť stojí textilné stropné svietidlo Laurenz s piatimi okrúhlymi tienidlami v šedej a zlatej farbe Rôzne tienidlá Laurenz, ktoré majú okrúhly tvar a sú pekne spojené, majú rôzne veľkosti, čo zodpovedá harmonickému dizajnu. Vonkajšia strana každého tienidla z látky je matná a sivá, vo vnútri nájdete fóliu v lesklom zlatom tóne, aby vznikol viditeľný, ale harmonický kontrast. Svetlo je nádherne vyžarované, takže táto veľká stropná lampa je ideálna na osvetlenie obytných priestorov, ale dá sa dobre použiť aj v blízkosti hotelov a reštaurácií. Použité žiarovky E27 sú k dispozícii v mnohých verziách a je možné ich vhodne zvoliť, a to aj s technológiou LED a veľmi teplou bielou farbou svetla alebo ako stmievateľný variant, aby bolo možné individuálne nastaviť jas. Pri niektorých svetelných zdrojoch to už funguje bez externého stmievača, postačí, ak máte bežný nástenný spínač, pomocou ktorého je možné meniť intenzitu svetla v niekoľkých stupňoch.

Unikátny a žiadaný produkt Lindby Laurenz stropná lampa 5–pl., 83 cm od našej známej značky Lindby možno zohnať dnes skutočne výhodne. Ceny od 130 EUR.