Látková závesná kukla čierna / biela 47/25 – Duo

Všetky dobré veci prichádzajú z dvoch! To platí aj pre toto tienidlo Duo. Elegantný tienidlo: biely a čierny tieň umiestnený nad sebou. Biele tienidlo... viac informácií »
Látková závesná kukla čierna / biela 47/25 - Duo
Značka: QAZQA
98,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Všetky dobré veci prichádzajú z dvoch! To platí aj pre toto tienidlo Duo. Elegantný tienidlo: biely a čierny tieň umiestnený nad sebou. Biele tienidlo...

Všetky dobré veci prichádzajú z dvoch! To platí aj pre toto tienidlo Duo. Elegantný tienidlo: biely a čierny tieň umiestnený nad sebou. Biele tienidlo je vyrobené z látky, polopriehľadné čierne tienidlo na lampu z plastu. S týmto tienidlom môžete svojej závesnej žiarovke poskytnúť atraktívny vzhľad, pričom tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Toto tienidlo má priemer 47 cm a výšku 25 cm. Doplňte ho svetelným zdrojom E27 a vaša lampa je úplne pripravená svietiť vo vašom interiéri. Tento unikátny výrobok Látková závesná kukla čierna / biela 47/25 – Duo môžete zaobstarať taktiež tu na našom webe v obľúbenej sekcii tienidlo na lampu. Teraz kúpite obľúbené produkty z tejto známej sekcie za najlepšie ceny! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, samozrejme, máme v ponuke viac kvalitných produktov od dodávateľa QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Slávna značka QAZQA dlhodobo predáva vysoko kvalitný tovar. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!

Tento veľmi žiadaný tovar Látková závesná kukla čierna / biela 47/25 - Duo od spoľahlivej značky QAZQA pohodlne nakúpite na našich stránkach teraz práve za úplne najnižšiu cenu. V akcii za cenu 98,95 EUR.