Látková stojaca lampa Layer, lampa na čítanie sivá

Lacný výrobok je na získanie už dnes tu na webe v obľúbenej kategórii stojacie lampy. Teraz môžete nájsť výnimočné produkty z našej kategórie... viac informácií »
Látková stojaca lampa Layer
Lacný výrobok je na získanie už dnes tu na webe v obľúbenej kategórii stojacie lampy. Teraz môžete nájsť výnimočné produkty z našej kategórie...

Lacný výrobok je na získanie už dnes tu na webe v obľúbenej kategórii stojacie lampy. Teraz môžete nájsť výnimočné produkty z našej kategórie na pár kliknutí. Treba hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac. U nás v ponuke totiž nájdete viac výrobkov od značky FISCHER & HONSEL. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Populárna značka medzi zákazníkmi FISCHER & HONSEL má v stálej ponuke kvalitný sortiment. A tu je dôkaz.
Pohodlné stojanové svietidlo Layer s integrovaným svetlom na čítanie Stojanové svietidlo Layer zapôsobí svojou nadčasovou krásou vďaka poniklovanému kovovému rámu a látkovému tienidlu v tvare kužeľa. Dokonca aj lampa na čítanie, ktorá vystupuje zo stojanu približne v polovici výšky má látkové tienidlo kužeľového tvaru. Oba zdroje svetla sa dajú individuálne zapínať, čím vznikajú tri varianty osvetlenia: hlavné svetlo na príjemné doplnkové osvetlenie pri sedacej súprave v obývačke, iba svetlo na čítanie alebo obe svetlá naraz. – Stojanové svietidlo: objímka E27 – Svetlo na čítanie: objímka E14

Kvalitný a obľúbený produkt Látková stojaca lampa Layer, lampa na čítanie sivá od nášho známeho výrobcu FISCHER & HONSEL pohodlne zoženiete momentálne skutočne výhodne! Teraz môžete získať za skvelú cenu 190 EUR.