Závesné LED svietidlo Largo, Ø 59 cm, hliníkové

Moderný kruhový dizajn – LED závesné svietidlo Largo Štruktúra LED závesného svietidla Largo je definovaná dvoma širokými, impozantnými kruhmi.... viac informácií »
Závesné LED svietidlo Largo
Značka: Euluna
369,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderný kruhový dizajn – LED závesné svietidlo Largo Štruktúra LED závesného svietidla Largo je definovaná dvoma širokými, impozantnými kruhmi....

Moderný kruhový dizajn – LED závesné svietidlo Largo Štruktúra LED závesného svietidla Largo je definovaná dvoma širokými, impozantnými kruhmi. Tieto sú usporiadané diagonálne za sebou a spolu vytvárajú pôsobivý vzhľad svietidla Largo. Svetlo svieti z vonkajšej strany kruhov a je tvorené úspornými a teplými bielymi LED žiarovkami. Tieto osvetľujú každú miestnosť bez oslňovania a rovnomerne a poskytujú dostatočné osvetlenie. Nezáleží na tom, či je umiestnené vo vašej obývačke alebo jedálni – LED závesné svietidlo Largo všade vytvorí dobrú náladu. LED závesné svietidlo Largo je stmievateľné, ale len vhodným diaľkovým ovládaním, ktoré je zahrnuté v rozsahu dodávky.

Unikátny a obľúbený produkt Závesné LED svietidlo Largo, Ø 59 cm, hliníkové od obľúbenej značky so zárukou kvality Euluna je možné nakúpiť dnes za úplne najnižšiu cenu! V akcii od 369,90 EUR.