Ľanový tienidlo na krém 50/40/26

Tento veľký okrúhly tienidlo krémovej farby od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27.... viac informácií »
Ľanový tienidlo na krém 50/40/26
Značka: QAZQA
185 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento veľký okrúhly tienidlo krémovej farby od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27....

Tento veľký okrúhly tienidlo krémovej farby od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Tienidlo je zúžené a má priemer 50 cm dole, 40 cm hore a má výšku 26 cm. Okrúhly odtieň bielizne je odborne dokončený vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu vidieckemu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Naneste túto krásnu krémovú farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni. Dizajnový kus môžete dostať pohodlne na webe zaradený v sekcii tienidlo na lampu! Pozrite sa na obľúbené výrobky z tejto obľúbenej rubriky ľahko online! Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho viac. Máme však aj v ponuke viac skvelých výrobkov od výrobcu QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Úplne unikátny produkt Ľanový tienidlo na krém 50/40/26 od výrobcu QAZQA ľahko môžete nájsť v súčasnosti za výhodné peniaze! Lacno za 185 EUR.