Ľanové tienidlo tupé 25/16

Toto stredne veľké, okrúhle hnedo-šedé tienidlo od značky QAZQA je vhodné na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je... viac informácií »
Ľanové tienidlo tupé 25/16
Značka: QAZQA
39,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto stredne veľké, okrúhle hnedo-šedé tienidlo od značky QAZQA je vhodné na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je...

Toto stredne veľké, okrúhle hnedo-šedé tienidlo od značky QAZQA je vhodné na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je vybavený dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie a spúšťanie ramien na vnútornej strane. Tienidlo je zúžené a má priemer 25 a výšku 16 cm. Okrúhla ľanová kukla je odborne dokončená vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu vidieckemu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Naneste túto krásnu taupe farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni.
Lacný tovar Ľanové tienidlo tupé 25/16 môžete zohnať ešte tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii tienidlo na lampu! Máme pre vás podobné kúsky v spomínanej kategórii za výpredajovú cenu.

Veľmi žiadaný produkt Ľanové tienidlo tupé 25/16 od spoločnosti so zárukou kvality QAZQA ľahko môžete zohnať práve dnes za mimoriadne nízku cenu! Teraz len za 39,95 EUR.