Ľanové tienidlo tienidlo šedé 55/45/28

Tento veľký, okrúhly šedo-hnedý tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27.... viac informácií »
Ľanové tienidlo tienidlo šedé 55/45/28
Značka: QAZQA
219 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento veľký, okrúhly šedo-hnedý tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27....

Tento veľký, okrúhly šedo-hnedý tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Tienidlo je zúžené a má priemer dole 55 cm, hore 45 cm a má výšku 28 cm. Okrúhla zúžená ľanová kukla je odborne ukončená vo veľmi luxusnej štruktúre a dodá vášmu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu sivú farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni.
Tento žiadaný kus môžete kúpiť aktuálne tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii tienidlo na lampu! Teraz si môžete kúpiť akčné výrobky z našej rubriky za super peniaze! Tento výnimočný výrobca QAZQA vám predstavuje top tovar. Veď to vidíte sami! Máme toho viac, u nás totiž nájdete viac kvalitných produktov značky QAZQA. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Nový produkt Ľanové tienidlo tienidlo šedé 55/45/28 od nášho popredného výrobcu QAZQA môžete nájsť práve teraz na našej webovej stránke za výhodnú cenu! Práve teraz za cenu 219 EUR.