Ľanové tienidlo tienidlo hnedé 45/25

Tento veľký, okrúhly tmavohnedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je... viac informácií »
Ľanové tienidlo tienidlo hnedé 45/25
Značka: QAZQA
71,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento veľký, okrúhly tmavohnedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je...

Tento veľký, okrúhly tmavohnedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je vybavený dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie a spúšťanie ramien na vnútornej strane. Tienidlo je zúžené a má priemer 45 cm a výšku 25 cm. Okrúhly odtieň bielizne je odborne dokončený vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu tmavohnedú farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni.
Veľa predávaný produkt Ľanové tienidlo tienidlo hnedé ide kúpiť teraz na stránkach zaradený v sekcii tienidlo na lampu. Zaobstarajte si skvelé produkty v spomínanej kategórii za úplne najnižšiu cenu.

Veľmi obľúbený kus Ľanové tienidlo tienidlo hnedé 45/25 od značky s dlhou tradíciou QAZQA možno získať u nás právě za výhodné peniaze. Teraz za akčnú cenu 71,95 EUR.