Ľanové tienidlo na tienidlo 50/40/26

Tento veľký, okrúhly šedo-hnedý tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27.... viac informácií »
Ľanové tienidlo na tienidlo 50/40/26
Značka: QAZQA
185 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento veľký, okrúhly šedo-hnedý tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27....

Tento veľký, okrúhly šedo-hnedý tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Tienidlo je zúžené a má priemer 50 cm dole, 40 cm hore a má výšku 26 cm. Okrúhly odtieň bielizne je odborne dokončený vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu vidieckemu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu sivú farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni. Obľúbený a kvalitný produkt môžete zohnať práve teraz tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike tienidlo na lampu. Pripravili sme akčné produkty z tejto známej kategórie za parádnu cenu! To nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás tiež viac produktov značky QAZQA. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento akčný tovar Ľanové tienidlo na tienidlo 50/40/26 od známeho výrobcu QAZQA možno získať na našich stránkach naozaj výhodne. Stojí práve teraz u nás 185 EUR.