Ľanové tienidlo hnedé 25/16

Tento stredne veľký, okrúhly tmavohnedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je... viac informácií »
Ľanové tienidlo hnedé 25/16
Značka: QAZQA
32,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento stredne veľký, okrúhly tmavohnedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je...

Tento stredne veľký, okrúhly tmavohnedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je vybavený dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie a spúšťanie ramien na vnútornej strane. Tienidlo je zúžené a má priemer 25 a výšku 16 cm. Okrúhla ľanová kukla je odborne dokončená vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu vidieckemu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu tmavohnedú farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni. Úplne unikátny produkt ide získať bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike tienidlo na lampu! Vyhľadajte si kvalitné kúsky z tejto známej kategórie za mimoriadne nízku cenu. Obľúbený výrobca zákazníkov QAZQA vám ponúka vysoko kvalitný sortiment Naša ponuka je široká, pozrite sa tiež na viac skvelých produktov od značky QAZQA. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny produkt Ľanové tienidlo hnedé 25/16 od spoľahlivej značky QAZQA dostanete zrovna extra výhodne. Práve teraz za cenu 32,95 EUR.