Ľanové tienidlo biele 35/30/18

Tento veľmi obľúbený produkt ide zohnať taktiež tu u nás zaradený v sekcii tienidlo na lampu. Teraz môžete nájsť ešte ostatné produkty z tejto... viac informácií »
Ľanové tienidlo biele 35/30/18
Značka: QAZQA
105 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento veľmi obľúbený produkt ide zohnať taktiež tu u nás zaradený v sekcii tienidlo na lampu. Teraz môžete nájsť ešte ostatné produkty z tejto...

Tento veľmi obľúbený produkt ide zohnať taktiež tu u nás zaradený v sekcii tienidlo na lampu. Teraz môžete nájsť ešte ostatné produkty z tejto populárnej rubriky jednoducho online! Obľúbený dodávateľ QAZQA pre svojich zákazníkov poskytuje vysoko kvalitný tovar. Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke však viac kvalitných produktov od výrobcu QAZQA. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Toto stredne veľké, okrúhle biele tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Tienidlo je zúžené a má priemer dole 35 cm, hore 30 cm a má výšku 18 cm. Okrúhla zúžená ľanová kukla je odborne ukončená vo veľmi luxusnej štruktúre a dodá vášmu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu bielu farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni.

Tento akčný a v zľave produkt Ľanové tienidlo biele 35/30/18 originál od výrobcu QAZQA možno nájsť u nás teraz za výhodné peniaze! V akcii za 105 EUR.