Ľanové tienidlo šedé 25/16

Tento stredne veľký, okrúhly tmavošedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je... viac informácií »
Ľanové tienidlo šedé 25/16
Značka: QAZQA
34,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento stredne veľký, okrúhly tmavošedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je...

Tento stredne veľký, okrúhly tmavošedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je vybavený dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie a spúšťanie ramien na vnútornej strane. Tienidlo je zúžené a má priemer 25 a výšku 16 cm. Okrúhla ľanová kukla je odborne dokončená vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu vidieckemu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu tmavošedú farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni.

Žiadaný produkt Ľanové tienidlo šedé 25/16 od obľúbenej značky so zárukou kvality QAZQA jednoducho nájdete práve teraz za super cenu. Práve možno objednať len za 34,95 EUR.