Ľanové tienidlo tienidlo taupe 35/30/18

Tento stredne veľký, okrúhly šedo-hnedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je... viac informácií »
Ľanové tienidlo tienidlo taupe 35/30/18
Značka: QAZQA
49,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento stredne veľký, okrúhly šedo-hnedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je...

Tento stredne veľký, okrúhly šedo-hnedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je vybavený dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie a spúšťanie ramien na vnútornej strane. Tienidlo je zúžené a má priemer dole 35 cm, hore 30 cm a má výšku 18 cm. Okrúhla ľanová kukla je odborne dokončená vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu vidieckemu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Naneste túto krásnu taupe farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni. Zľavnený produkt Ľanové tienidlo tienidlo taupe 35/30/18 možno nakúpiť priamo tu u nás v populárnej kateogrii tienidlo na lampu! Teraz získate podobné produkty v spomínanej rubrike vo výhodnej akcii. Slávny dodávateľ QAZQA vyrába skvelý tovar. za rozumné peniaze.

Tento akčný a v zľave výrobok Ľanové tienidlo tienidlo taupe 35/30/18 od značky QAZQA nájdete tu teraz práve za neuveriteľne nízku cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 49,95 EUR.