Lampa Trevia III vysaditeľná, biela priesvitná

Úplne unikátny produkt obstaráte práve tu u nás v sekcii vonkajšie dekoratívne svietidlá! Teraz môžete kúpiť ostatné produkty v spomínanej... viac informácií »
Lampa Trevia III vysaditeľná
Značka: degardo
600 EUR
Overiť dostupnosť »
Úplne unikátny produkt obstaráte práve tu u nás v sekcii vonkajšie dekoratívne svietidlá! Teraz môžete kúpiť ostatné produkty v spomínanej...

Úplne unikátny produkt obstaráte práve tu u nás v sekcii vonkajšie dekoratívne svietidlá! Teraz môžete kúpiť ostatné produkty v spomínanej rubrike za najlepšie ceny!
Trapézové dvojstenné dekoratívne svetlo Trevia III: je možné ho použiť vonku aj v interiéri Dekoratívne svietidlo Trevia III nielenže dodáva do vnútorných a vonkajších priestorov atmosférický svetelný objekt, ktorý na každom mieste priťahuje pozornosť, ale ponúka aj možnosť pridať k celkovému vzhľadu požadovanú kvetinovú notu, a tým veľmi osobný do domácnosti Nalepiť na ňu pečiatku. Dekoratívne svetlo Trevia III vyrobené z čistého polyetylénu je 100% recyklovateľné. Materiál zaujme aj svojou poveternostnou a UV odolnosťou a odolnosťou proti nárazu. Trevia III je vyrobená v priesvitnej bielej farbe, takže svetlo z úsporných žiaroviek (súčasť dodávky) presvitá po celej ploche tela. Výsledkom je ľahká a útulná atmosféra. Špeciálna rastlinná vložka, ktorá uľahčuje výsadbu, ako aj biela priesvitná dekoratívna vložka, na ktorú je možné použiť B. plnené kockami ľadu – funguje ako praktický chladič nápojov a je možné ich objednať zvlášť. Trevia III je navrhnutý a vyrobený v najvyššej kvalite spoločnosťou Degardo® v Bad Oeynhausene vo východnom Vestfálsku. Energialuokka: A

Tento unikátny výrobok Lampa Trevia III vysaditeľná, biela priesvitná od výrobcu s dlhoročnou tradíciou degardo k dostaniu aktuálne v našej ponuke za mimoriadne nízku cenu. Na zohnanie práve v akcii za 600 EUR.