Moderná stojaca lampa zlatá so sklom – Dome

Dome je moderným pútačom pozornosti vo vašej obývacej izbe. Je zakončený zlatým svietidlom a otvoreným tienidlom zo skla, vďaka čomu je zdroj svetla... viac informácií »
Moderná stojaca lampa zlatá so sklom - Dome
Značka: QAZQA
84,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Dome je moderným pútačom pozornosti vo vašej obývacej izbe. Je zakončený zlatým svietidlom a otvoreným tienidlom zo skla, vďaka čomu je zdroj svetla...

Dome je moderným pútačom pozornosti vo vašej obývacej izbe. Je zakončený zlatým svietidlom a otvoreným tienidlom zo skla, vďaka čomu je zdroj svetla krásne viditeľný! Svoju lampu doplňte nápadným zdrojom svetla, ktorý sa hodí do objímky E27 (max. 40 W). Lampa je stmievateľná aj externým stmievačom, takže ju večer vďaka Dome! Lampa má celkovú výšku 148 cm. Podstavec má priemer 25 cm. Výrobok je dodávaný so šnúrkou s dĺžkou 245 cm. Poskytnite doma pekný doplnok s podlahovou lampou Dome!

Veľmi žiadaný produkt Moderná stojaca lampa zlatá so sklom - Dome od spoločnosti QAZQA pohodlne nakúpite na našich stránkach teraz práve za neuveriteľne výhodnú cenu. K dispozícii teraz v predaji za 84,95 EUR.