Stojací lampa statív čierna s tupým odtieňom a zlatom 50 cm – Puros

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Taupe farba kapucne vnáša do vášho... viac informácií »
Stojací lampa statív čierna s tupým odtieňom a zlatom 50 cm - Puros
Značka: QAZQA
119 EUR
Overiť dostupnosť »
S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Taupe farba kapucne vnáša do vášho...

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Taupe farba kapucne vnáša do vášho domova leto! Tienidlo má priemer 50 cm a výšku 25 cm. Lampa má celkovú výšku 145 cm. Podstavec má priemer 45 cm. Výrobok sa dodáva s káblom s maximálnou dĺžkou 320 cm. Svietidlo je tiež stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky); takže si večer urobte s Purosom mimoriadne útulný! Doplňte svoju podlahovú lampu o pekný svetelný zdroj, ktorý sa zmestí do objímky E27 (max. 60 W), je potrebné ho objednať zvlášť. Nechajte svoju obývaciu izbu žiariť týmito Puros!
Obľúbený a kvalitný produkt je dostupný bez problémov tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii stojace lampy. Teraz si môžete vybrať ešte ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie za parádnu cenu.

Tento vynikajúci tovar Stojací lampa statív čierna s tupým odtieňom a zlatom 50 cm - Puros od renomovaného dodávateľa QAZQA máte možnosť získať ešte dnes za skvelú cenu. Akčná cena od 119 EUR.