Lampa na písací stôl Milenka so zeleným tienidlom

Svietidlo na písací stôl Milenka v bankárskom štýle Svietidlo Milenka sa dá opísať ako klasická bankárska lampa, pretože pripomína stolové lampy... viac informácií »
Lampa na písací stôl Milenka so zeleným tienidlom
Značka: Lindby
70 EUR100 EUR Zľava -30%
Overiť dostupnosť »
Svietidlo na písací stôl Milenka v bankárskom štýle Svietidlo Milenka sa dá opísať ako klasická bankárska lampa, pretože pripomína stolové lampy...

Svietidlo na písací stôl Milenka v bankárskom štýle Svietidlo Milenka sa dá opísať ako klasická bankárska lampa, pretože pripomína stolové lampy dvadsiatych a tridsiatych rokov, ktoré pochádzajú z USA, kde sa používali nielen v knižniciach, ale aj v právnických firmách, kanceláriách a bankách. Vďaka konštrukcii prevažne mosadzným a čiastočne zeleným povrchom si tieto svetlá udržiavali kultový status a našli svojich obdivovateľov po celom svete. Pozdĺžne sklenené tienidlo, ktoré je zvonka zelené a vo vnútri biele, zaisťuje, že svetlo vyžaruje podstate nadol a čítacia plocha je dobre osvetlená, zatiaľ čo okolité svetlo nie je príliš jasné. Na rýchle a pohodlné zapínanie a vypínanie je na tejto stolnej lampe vypínač, ktorý stačí ovládať rukou a vyzerá veľmi štýlovo. Zľavnený tovar nájdete taktiež tu u nás v obľúbenej sekcii stolové lampy. Teraz môžete kúpiť ostatné kúsky z tejto obľúbenej sekcie za najnižšiu cenu. U nás ponúkame viac, preskúmajte u nás ďalšie produkty značky Lindby. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný výrobok Lampa na písací stôl Milenka so zeleným tienidlom od výrobcu so skvelou povesťou Lindby ľahko nájdete práve teraz u nás za dobrú cenu! Kúpiť teraz za 70 EUR.