Kundalini Tripod závesná lampa, biela

Exkluzívny kus nájdete tiež na našom webe v obľúbenej rubrike závesné svietidlá. Teraz kúpite iné produkty v spomínanej rubrike v bezva akcii!... viac informácií »
Kundalini Tripod závesná lampa
Značka: Kundalini
679,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Exkluzívny kus nájdete tiež na našom webe v obľúbenej rubrike závesné svietidlá. Teraz kúpite iné produkty v spomínanej rubrike v bezva akcii!...

Exkluzívny kus nájdete tiež na našom webe v obľúbenej rubrike závesné svietidlá. Teraz kúpite iné produkty v spomínanej rubrike v bezva akcii! Výrobca Kundalini svojim zákazníkom dodáva špičkové produkty A tu je dôkaz. Statív pre závesné svietidlo s nadčasovým textilným tienidlom Svetlá z talianskej výroby Kundalini sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania a prepracovanou koncepciou. To je prípad aj závesného svietidla Tripod, ktoré vzniklo v spolupráci s dizajnérom Christophe Pilletom a ktoré preklenuje priepasť medzi klasickým textilným závesným svietidlom a moderným štýlom vybavenia. Materiál použitý na statív nie je konvenčná bavlnená tkanina, ale ohňovzdorný plast. Dierovaná kovová doska zakrýva hornú časť obrazovky, takže je dosiahnuté predovšetkým priame osvetlenie smerom nadol. Pomenovanie sa odráža v zavesení s tromi lanami.

Nový produkt Kundalini Tripod závesná lampa, biela od top značky Kundalini ľahko môžete získať v našej aktuálnej ponuke trvalo výhodne! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 679,90 EUR.