Svietidlo Havanna LED rameno na čítanie krémová

Nástenné svietidlo Havana s prídavným LED čítacím ramenom a perleťovým efektom Nástenné svietidlo Havanna je klasicky navrhnuté nástenné... viac informácií »
Svietidlo Havanna LED rameno na čítanie krémová
Značka: Hufnagel
369,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo Havana s prídavným LED čítacím ramenom a perleťovým efektom Nástenné svietidlo Havanna je klasicky navrhnuté nástenné...

Nástenné svietidlo Havana s prídavným LED čítacím ramenom a perleťovým efektom Nástenné svietidlo Havanna je klasicky navrhnuté nástenné svietidlo, ktoré je skvelým osvetľovacím predmetom aj v moderných obývacích izbách a spálňach. Klasicky tvarované tienidlo na lampu hlavného zdroja svetla je krémovo biele a má perleťový efekt, vďaka ktorému je povrch veľmi ľahko udržiavateľný, pretože je umývateľný. Okrem toho je možné zapnúť LED lampa na citanie pomocou spínača v dolnej oblasti nástenného držiaka , ktorý je možné vďaka flexibilnému ramenu individuálne vyrovnať. Matný niklový povrch konzoly dodáva nástennej lampe harmonický kontrast s tienidlo na lampu , vďaka čomu je elegantná. Vyrobené v Nemecku.

Veľmi žiadaný produkt Svietidlo Havanna LED rameno na čítanie krémová od popredného výrobcu Hufnagel jednoducho zoženiete práve dnes za outletovú cenu! Teraz si môžete kúpiť za 369,90 EUR.